Irlandczyk / The Irishman (2019)

Baner VoD Strefa
Gatunek:Biograficzny / Gangsterski
Wyświetleń:475 345
Kraj Produkcji:USA
Jakość Filmu:HD
Wersja:Lektor / Dubbing PL
Reżyser:Martin Scorsese
Ulubione:2451 ❤️
Ocena filmu:👍 | 👎 91% oglądających poleca.
Data Premiery:27 września 2019

Oglądaj Online CAŁY FILM w najlepszej jakości HD!!!

 
Frank „The Irishman” Sheeran to człowiek, który ma wiele na głowie. Były wysoko postawionym urzędnikiem związku zawodowego i zabójca, nauczył się zabijać służąc we Włoszech w czasie drugiej wojny światowej. Teraz spogląda wstecz na swoje życie i wspomnienia zabójstw, które określiły jego karierę mafii, utrzymując powiązania z rodziną przestępczą Bufalino. W szczególności, rolę, jaką według niego odegrał w zniknięciu jego przyjaciela, Jimmy’ego Hoffy, byłego prezydenta Międzynarodowego Bractwa Teamsters, który w tajemniczy sposób zaginął pod koniec lipca 1975 roku w wieku 62 lat.
 

Irlandczyk / The Irishman (2019) CAŁY FILM Online Zalukaj CDA

 


download

rejestracja

Opis i Fabuła Filmu Irlandczyk / The Irishman (2019)

Teraz, w słabnących latach swojego życia, słaby i stary, Frank „The Irish” Sheeran – były kierowca mięsny; potężny prezydent Lokalu 326 Teamsters Union w Delaware; bezwzględny rekieter i zabójca mafii – znajduje się w domu opieki w West Chester w Pensylwanii, zamknięty na wózku inwalidzkim. Zmęczony, ale wciąż tak samo głośny jak grób, Sheeran opowiada o swoim pierwszym morderstwie; jego powiązaniach ze znaną rodziną przestępczą Bufalino; zabójstwie Johna F. Kennedy’ego; energicznej krucjacie prokuratora generalnego, Roberta F. Kennedy’ego, i jego rzekomym związku z zabójstwem przywódcy amerykańskiego związku zawodowego i przewodniczącego Międzynarodowego Bractwa Teamsters, Jimmy’ego Hoffa. Teraz pojednanie jest jedynym sposobem na zbawienie. Jak to jest być ostatnim stojącym człowiekiem?

W domu opieki na wózku inwalidzkim, Frank Sheeran, starszy weteran wojenny, wspomina swój czas jako zabójca dla syndykatu przestępczego.

W latach 50. ubiegłego wieku Sheeran pracuje w Filadelfii jako kierowca ciężarówki dostawczej i zaczyna sprzedawać część zawartości swoich przesyłek lokalnemu gangsterowi Skinny Razor, członkowi filadelfijskiej rodziny przestępczej na czele z Angelo Bruno. Po tym, jak firma Sheeran pracuje dla mafii zostaje On oskarżany o kradzież, przez prawnik związkowy Bill Bufalino zostaje wyrzucony po tym, jak Sheeran odmówi podania nazwisk swoich klientów sędziemu. Bill przedstawia Sheerana swojemu kuzynowi Russellowi Bufalino, szefowi rodziny przestępczej w północno-wschodniej Pensylwanii. Sheeran zaczyna wykonywać prace dla Russella, a także dla członków podziemia Południowej Filadelfii, w tym „malowanie domów”, eufemizm na morderstwo lub zabójstwo na zlecenie. Wkrótce Russell przedstawia Sheerana Jimmy’emu Hoffa, szefowi Międzynarodowego Bractwa Teamsterów, który ma powiązania finansowe z rodziną przestępczą z północno-wschodniej Pensylwanii i zmaga się z kolegą wschodzącego Teamstera Anthony’ego „Tony Pro” Provenzano, jak również z rosnącą presją ze strony rządu federalnego. Hoffa i Frank staje się ze sobą blisko i z jego rodziną, zwłaszcza z córką Peggy, a Sheeran zostaje głównym ochroniarzem Hoffy.

Po wyborach Johna F. Kennedy’ego w 1960 r. Russell jest zachwycony, a Hoffa żyje. Brat Kennedy’ego, Robert Kennedy, który został nazwany Prokuratorem Generalnym, tworzy oddział „Get Hoffa” w celu obalenia Hoffy, który ostatecznie zostaje aresztowany i skazany w 1964 roku za manipulowanie ławą przysięgłych.

Podczas gdy Hoffa jest w więzieniu, jego zastępca na szczycie Teamsters, Frank „Fitz” Fitzsimmons, zaczyna nadmiernie wydawać pieniądze na fundusz emerytalny związku zawodowego i udzielać nieoprocentowanych pożyczek mafii. Związek Hoffy z Tonym Pro, aresztowanym za wymuszenia, również pogarsza się nie do naprawienia.

The Irishman tytuł reżyserki filmu to „I Heard You Paint Houses”(Słyszałem że malujesz domy)) jest amerykańskim epickim filmem kryminalnym z 2019 roku, wyreżyserowanym i wyprodukowanym przez Martina Scorsese i napisanym przez Stevena Zailliana na podstawie niepublikowanej książki „I Heard You Paint Houses” Charlesa Brandta z 2004 roku o mafii. Występują w nim Robert De Niro, Al Pacino i Joe Pesci z Rayem Romano, Bobby Cannavale, Anna Paquin, Stephen Graham, Stephanie Kurtzuba, Jesse Plemons i Harvey Keitel w rolach drugoplanowych. Film śledzi losy Franka Sheerana (De Niro), kierowcy ciężarówki, który staje się zabójcą związanym z gangsterem Russellem Bufalino (Pesci) i jego rodziną przestępczą, w tym czas pracy dla potężnego Teamstera Jimmy Hoffa (Pacino).

Baner VoD Strefa

Zobacz ocenę filmu na:

  1. Na Filmweb
  2. Na IMDB
PostaćAktor
Frank Sheeran
Robert De Niro
Jimmy Hoffa
Al Pacino
Russell Bufalino
Joe Pesci
Angelo Bruno
Harvey Keitel
Bill Bufalino
Ray Romano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

pięć × 4 =