Iniemamocni 2 (2018)

Baner VoD Strefa
Gatunek:Animacja / Przygodowy
Wyświetleń:175 345
Kraj Pochodzenia:USA
Jakość Filmu:HD
Wiek:6+
Ulubione:2051 ❤️
Ocena filmu:👍 | 👎 93%
Premiera:5 czerwca 2018

Oglądaj Online CAŁY FILM w najlepszej jakości HD!!!

 
Druga cześć animowanej historii o super bohaterach. Tym razem historia skupia się na żonie pana iniemamocnego czyli superbohaterce Elastynie która ma za zadanie naprawić reputację superbohaterów i przywrócić ich do łask. Tym czasem jej maż musi poradzić sobie z nową rolą Ojca wychowując ich dzieci gdy jego żona jest zajęta nowymi zadaniami. Bardzo dobra animacja familijna od studia Pixar. Dla całej rodzinny!
 

Iniemamocni 2 (2018)CAŁY FILM Online Zalukaj CDA

 

download

rejestracja

Opis i Fabuła Filmu Iniemamocni 2

Pan Iniemamocny (Craig T. Nelson) zostaje w domu ze swoim dziećmi Violet (Sarah Vowell), Dash (Huck Milner) i Jack-Jack kiedy jego żona hele znana jako Elastyna (Holly Hunter) staje się nową twarzą superbohaterów w próbie odbudowy ich wizerunku. Kiedy on żongluje niekończącymi się obowiązkami domowymi, ona dostaje pracę, aby uratować wszystkich od nowego złoczyńcy. Ten animowany sequel został napisany i wyreżyserowany przez Brada Birda. Uwaga na spoilery!!!

Wciąż balansując pomiędzy legalnością i nielegalnością oraz zawsze się w cieniu prawa, niezwykła rodzina superbohaterów ma problem z policją w Metroville po pozostawieniu śladów podczas epickiej bitwy z pierwszej części filmu. W tych okolicznościach i przy oficjalnym zamknięciu przez rząd tajnego programu super-bohaterskiego, do rodziny zwraca się dobrodziej i potentat telekomunikacyjny, Winston Deavor, i jego zawsze czujna siostra, Evelyn, próbując przywrócić bohaterom ich zszargany wizerunek publiczny. Jednak tylko matka, Elastyna, staje się nową twarzą kampanii. W rezultacie, niegdyś potężny pan Incredible pozostaje w tyle, żonglując domowymi obowiązkami i troszcząc się o dzieci, ponieważ niezwyciężona super-mama i nowy żywiciel rodziny zderza się z najnowszym złoczyńcą miasta, Screenslaver. Czy ta niesamowita rodzina może znaleźć sposób, by poradzić sobie z tą nową rzeczywistością?

Tak więc, Helen wychodzi do swojej misji, podczas gdy Bob (Pan Niesamowity) pozostaje w domu, aby oglądać ich 3 dzieci, Violet, Dash, i Jack Jack. I sprawy nie idą dobrze. Bob odkrywa, że Jack Jack Jack ma wiele mocy, a Elastyna napotyka nowe zagrożenie o nazwie Screenslaver, który używa ekranów komputerów do hipnotyzowania ludzi i przejmowania nad nimi kontroli. Iniemamocni teraz rozpocząć swoją kolejną przygodę w tym długo oczekiwanym sequelu filmu z 2004 roku Iniemamocni 1.

Baner VoD Strefa

Zobacz ocenę filmu na:

  1. Na Filmweb
  2. Na IMDB
PostaćAktor
Bob Parr / Pan Iniemamocny
Craig T. Nelson
Helen Parr / Elastyna
Holly Hunter
Violet Parr
Sarah Vowell
Dashiell Parr
Huck Milner
Evelyn Deavor
Catherine Keener

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

1 × cztery =