Harry Potter i Czara Ognia / Harry Potter and the Goblet of Fire (2005)

Baner VoD Strefa
Gatunek:Familijny / Fantasy / Przygodowy
Wyświetleń:475 345
Kraj Produkcji:USA / Wielka Brytania
Jakość Filmu:HD
Wersja:Lektor / Dubing PL
Reżyser:Mike Newell
Ulubione:5451 ❤️
Ocena filmu:👍 | 👎 88% oglądających poleca.
Data Premiery:6 listopada 2005

Oglądaj Online CAŁY FILM w najlepszej jakości HD!!!

 
Czwarty rok Harry’ego (Daniela Radcliffe’a) w Hogwarcie właśnie się rozpoczyna i wraz z przyjaciółmi spędza wakacje. Dostają bilety na Finał Pucharu Świata w Quidditchu, ale po zakończeniu meczu ludzie przebrani za Śmierciożerców(sługi lorda voldemora) podpalili wszystkie namioty odwiedzających, w połączeniu z pojawieniem się na niebie symbolu Voldemorta, „Ciemnego Znaku”, który wywołuje strach w całej magicznej społeczności. W tym samym roku w Hogwarcie odbywa się „Turniej Trój magiczny”, magiczny turniej pomiędzy trzema znanymi szkołami magii: Hogwartem, Beauxbatonem i Durmstrangiem. Uczestnicy muszą mieć ukończone siedemnaście lat i są wybierani przez magiczny obiekt zwany „Czarą ognia”. Jednak w noc selekcji, zamiast trzech imion, Czara wypowiada cztery, a Harry nieświadomie zostaje wybrany na czwartego mistrza. Ponieważ magii nie da się odwrócić, Harry jest zmuszony iść i wykonać trzy niezwykle trudne zadania.
 

Harry Potter i Czara Ognia / Harry Potter and the Goblet of Fire (2005) CAŁY FILM Online Zalukaj CDA

 

download

rejestracja

Opis i Fabuła Filmu Harry Potter i Czara Ognia / Harry Potter and the Goblet of Fire (2005)

Czwarte lato Harry’ego (Daniela Radcliffe’a) i kolejny rok w Hogwarcie naznaczone są Pucharem Świata w Quidditchu i Turniejem Trój magicznym, w którym przedstawiciele uczniów z trzech różnych szkół czarodziejstwa rywalizują w serii coraz bardziej wymagających konkursów. Jednak Śmierciożercy Voldemorta (Ralpha Fiennesa) zyskują na sile, a nawet tworzą Mroczny Znak świadczący o tym, że Mroczny Pan jest gotowy do ponownego powstania. W niepodejrzewającym niczego życiu młodego czarodzieja i czarownic w Hogwarcie zawodnicy są wybierani przez Czarę Ognia, co w tym roku jest bardzo zaskakującym ogłoszeniem: Hogwart będzie miał dwóch reprezentantów w turnieju, w tym Harry’ego Pottera. Czy Harry będzie w stanie sprostać wyzwaniu Turnieju, czy też wyzwania wraz z odrodzeniem Voldemorta będą zbyt duże dla młodego bohatera?

W Hogwarcie Albus Dumbledore przedstawia byłego Aurora Alastora „Szalonokiego” Moody’ego jako nowego nauczyciela Obrony przed Mroczną Sztuką. Zapowiada również, że szkoła będzie gospodarzem Turnieju Trójmagicznym, w którym trzy magiczne szkoły rywalizują w ramach trzech wyzwań. W turnieju mogą brać udział tylko czarodzieje w wieku od siedemnastu lat. Czara Ognia wybiera „mistrzów” do wzięcia udziału w zawodach: Cedric Diggory z Hufflepuff reprezentujący Hogwarty, Viktor Krum reprezentujący Instytut Durmstrang z Europy Wschodniej oraz Fleur Delacour reprezentujący Akademię Magii Beauxbatons z Francji. Czara niespodziewanie wybiera Harry’ego jako czwartego mistrza. Dumbledore nie jest w stanie wyciągnąć niepełnoletniego Harry’ego z turnieju, ponieważ oficjalny minister Barty Crouch Sr. twierdzi, że mistrzowie są związani kontraktem po wybraniu Zawodników jak Harry poradzi sobie z tym zagrożeniem.

Harry Potter i Czara ognia to film fantasy z 2005 roku w reżyserii Mike’a Newella, dystrybuowany przez Warner Bros. Pictures Oparty jest na powieści J. K. Rowling’a z 2000 roku o tej samej nazwie. Film, który jest czwartą odsłoną serii filmów o Harrym Potterze, został napisany przez Steve’a Klovesa, a jego producentem jest David Heyman. Historia filmu jest kontynuacją czwartego roku Harry’ego w Hogwarcie, kiedy to zostaje on wybrany przez Czarę ognia do udziału w Turnieju Magicznym.

Baner VoD Strefa

Zobacz ocenę filmu na:

  1. Na Filmweb
  2. Na IMDB
PostaćAktor
Harry Potter
Daniel Radcliffe
Ron Weasley
Rupert Grint
Hermiona Granger
Emma Watson
Rubeus Hagrid
Robbie Coltrane
Profesor Severus Snape
Alan Rickman

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

pięć − trzy =