Gwiezdne Wojny: Skywalker Odrodzenie / Star Wars: The Rise of Skywalker (2019)

Baner VoD Strefa
Gatunek:Sci-Fi / Przygodowy
Wyświetleń:475 345
Kraj Produkcji:USA
Jakość Filmu:HD
Wersja:Lektor / Dubbing PL
Reżyser:J.J. Abrams
Ulubione:1451 ❤️
Ocena filmu:👍 | 👎 55% oglądających poleca.
Data Premiery:16 grudnia 2019

Oglądaj Online CAŁY FILM w najlepszej jakości HD!!!

 
Podczas gdy Zakon Pierwszego Porządku kontynuuje misję spustoszenia całej galaktyki w poszukiwaniu rebeliantów, Rey finalizuje swój trening jako Jedi pod okiem siostry Luka. Pojawia się jednak nowe niebezpieczeństwo z mroków przeszłości, gdy zły Imperator Palpatine w tajemniczy sposób powraca z martwych i kusi bohaterów by dołączyli lub ulegli niszczycielskiej mocy ciemnej strony. Ray i reszta bohaterów z Finnem i Poe Dameronem pracują nad wypełnieniem nowej misji, Rey nie tylko ponownie zmierzy się z Kylo Renem, ale także w końcu odkryje prawdę o swoich rodzicach, a także śmiertelny sekret, który może przesądzić o jej przyszłości i losach ostatecznej rozgrywki, która ma nastąpić. W walce dobra i zła w ostatnim rozdziale kosmicznej Sagi o przygodach rodzinny Skywalker zapoczątkowanych przez Gorga Lucasa.
 

Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie / Star Wars: The Rise of Skywalker (2019) CAŁY FILM Online Zalukaj CDA

 


download

rejestracja

Opis i Fabuła Filmu Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie / Star Wars: The Rise of Skywalker (2019)

Fabuła filmu skupia się na ocalałych członkowie ruchu oporu po raz kolejny stają przed Pierwszym Porządkiem, a legendarny konflikt między siłami Jedi a Sithami osiąga swój szczyt, kończąc sagę Skywalker.

Po groźbie zemsty ze strony wskrzeszonego imperatora Palpatine. Kylo Ren tropi ślady Sithów, które prowadzi go na niezbadaną planetę Exegol. Tam znajduje wskrzeszonego przez tajemnicze siły Palpatine, który ujawnia, że stworzył Snoke jako marionetkę do kontroli sił nowego imperium i chce zwabić Kylo na ciemną stronę. Palpatine odsłania Ostateczny Zakon tajną armadę Gwiezdnych Niszczycieli każdy o sile gwiazdy śmierci i poleca, aby jego nowy uczeń Kylo ,wykonała misja by udowodnił że jest warty jego potęgi, aby znaleźć i zabić Reya, który kontynuuje swoje szkolenie Jedi pod przewodnictwem lidera ruchu oporu księżniczki Leia Organa. Fin i Poe Dameron dostarczają informacji od szpiega, że Palpatine jest na Exegolu; Rey dowiedział się od Luke’a Skywalkera, że może ich tam zaprowadzić tajemniczy artefakt Sithów. Rey, Finn, Poe, Chewbacca, BB-8 i C-3PO ruszają przez galaktykę na pokładzie legendarnego statku Sokoła Milenium na planete Pasaany, gdzie ukryta jest wskazówka do poszukiwacza. Po drodze czeka ich wiele przygód i walki z wrogami, jak i przeciwnościami losu w ostatniej cześć epickiej opowieści ze świata Gwiezdnych Wojen (Star Wars). Przekonaj się sam jak kończy się ta historia ,która zaczęła się od pieszego filmu wyreżyserowanego przez Lucasa SW: Nowa Nadzija.

Star Wars: The Rise of Skywalker (znane również jako Star Wars: Episode IX – The Rise of Skywalker) to amerykańska epicka opera kosmiczna z wieloma zapierającymi dech w piersiach efektami specjalnymi z 2019 roku, wyprodukowana, współscenizowana i wyreżyserowana przez reżysera J.J. Abramsa. Jest to trzecia odsłona trylogii kontynuacji Gwiezdnych Wojen, po przebudzeniach mocy z 2015 roku i filmie Star Wars Ostatnim Jedi z roku 2017 oraz finałowy odcinek dziewięcioczęściowej sagi historii rodu Skywalker. Został wyprodukowany przez firmę produkcyjną Lucasfilm i Abrams Bad Robot Productions i był dystrybuowany przez Walt Disney Studios Motion Pictures.Aktorzy, którzy występują w tym filmie to: Carrie Fisher, Mark Hamill, Adam Driver, Daisy Ridley, John Boyega, Oscar Isaac, Anthony Daniels, Kelly Marie Tran, Naomi Ackie, Domhnall Gleeson, Richard E. Grant, Lupita Nyong’o, Keri Russell, Joonas Suotamo, Ian McDiarmid i Billy Dee Williams.

Film miał średnie oceny i przez niektórych fanów został uznany a jeden z najgorszych filmów ze świata Star Wars. Jednak jest to wciąż dobre kino dla całej rodzinny. I konieczny film do obejrzenia dla fanów tego uniwersum.

Baner VoD Strefa

Zobacz ocenę filmu na:

  1. Na Filmweb
  2. Na IMDB
PostaćAktor
Rey
Daisy Ridley
Kylo Ren
Adam Driver
Finn
John Boyega
Poe Dameron
Oscar Isaac
Lando Calrissian
Billy Dee Williams

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

szesnaście − 3 =