Grinch / The Grinch (2018)

Baner VoD Strefa
Gatunek:Animacja / Familijny / Komedia
Wyświetleń:75 345
Kraj Produkcji:Chiny / Francja / Japonia / USA
Jakość Filmu:HD
Wersja:Lektor / Dubbing PL
Reżyser:Yarrow Cheney / Scott Mosier
Ulubione:751 ❤️
Ocena filmu:👍 | 👎 75% oglądających poleca.
Data Premiery:6 listopada 2018

Oglądaj Online CAŁY FILM w najlepszej jakości HD!!!

 
Zrzędliwy i zielony stwór Grinch (Benedict Cumberbatch) chce zrujnować święta Bożego Narodzenie czy małej dziewczynce uda się go powstrzymać.
 

Grinch / The Grinch (2018) CAŁY FILM Online Zalukaj CDA

 

download

rejestracja

Opis i Fabuła Filmu Grinch / The Grinch (2018)

W miasteczku Whoville, ludzkie stworzenia zwane ktoś owie są pełne emocji związanych z obchodzeniem Bożego Narodzenia. Jedynym jednak, który nie jest rozbawiony, jest gburowaty i zielony stwór o nazwie Grinch.

Tymczasem 6-letnia Cindy Lou, która zauważa, że jej matka Donna jest przepracowana próbując zadbać o siebie i swoich braci bliźniaków, Buster i Bean. Początkowo decydując się na wysłanie listu do Świętego Mikołaja, aby pomóc matce, Cindy spotyka się z Grinchem. Sarkastycznie mówi jej, że jeśli sprawa jest tak pilna, będzie musiała porozmawiać o tym z Mikołajem twarzą w twarz. Próbuje udać się na Biegun Północny, aby porozmawiać z Mikołajem, ale kiedy Donna mówi jej, że podróż tam zajmie miesiąc, zamiast tego postanawia spróbować uwięzienia Mikołaja z pomocą przyjaciół.

The Grinch) to amerykańska komputerowo animowana komedia bożonarodzeniowa z 2018 roku, wyprodukowana przez Illumination. Oparty na książce „How the Grinch Stole Christmas!” autorstwa Dr. Seussa, jest trzecią ekranizacją tej historii, po telewizyjnej wersji specjalnej z 1966 roku z Borysem Karloffem w roli głównej oraz pełnometrażowym filmie fabularnym z 2000 roku z Jimem Carreyem w roli głównej. Jest to druga, po „The Lorax” Dr. Seussa, filmowa adaptacja Illumination.

Film wyreżyserowali Yarrow Cheney i Scott Mosier, a napisali go Michael LeSieur i Tommy Swerdlow. Występują w nim głosy Benedicta Cumberbatcha, Rashidy Jonesa, Kenana Thompsona, Camerona Seely’a i Angeli Lansbury, a narratorem filmu jest Pharrell Williams. Fabuła podąża za Grinchem, gdyż planuje on zrujnować Whoville’owi obchody świąt Bożego Narodzenia, kradnąc wszystkie dekoracje i prezenty miasta.

Baner VoD Strefa

Zobacz ocenę filmu na:

  1. Na Filmweb
  2. Na IMDB
PostaćAktor
Grinch
Benedict Cumberbatch
Cindy-Lou Who
Cameron Seely
Donna Who
Rashida Jones
Narrator

Pharrell Williams

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

5 × 3 =