Godzilla II: Król Potworów (2019)

Baner VoD Strefa
Gatunek:Akcja / Sci-Fi
Wyświetleń:275 345
Kraj Produkcji:Japonia / USA
Jakość Filmu:HD
Wersja:Lektor / Napisy PL
Reżyser:Michael Dougherty
Ulubione:3451 ❤️
Ocena filmu:👍 | 👎 75% oglądających poleca.
Data Premiery:29 maj 2019

Oglądaj Online CAŁY FILM w najlepszej jakości HD!!!

 
Nowa historia śledzi heroiczne wysiłki krypto-zoologicznej agencji Monarch, której członkowie stają twarzą w twarz z baterią boskich potworów, w tym potężnego Godzilli, który zderza się z Mothrą, Rodanem i jego ostateczną nemezis, trójgłowym królem Ghidorą. Kiedy te starożytne supergatunki, uważane za zwykłe mity, powstaną ponownie, wszystkie one walczą o dominację, pozostawiając na szali samo istnienie ludzkości.
 

Godzilla II: Król potworów / Godzilla: King of the Monsters(2019) CAŁY FILM Online Zalukaj CDA

 


download

rejestracja

Opis i Fabuła Filmu Godzilla II: Król potworów / Godzilla: King of the Monsters(2019)

Pięć spokojnych lat po pierwszym zobaczeniu MUTO i katastrofalnych wydarzeniach, które niemal zrównały z ziemią San Francisco w Godzilli (2014), potężny generator bioakustyczny dr Emmy Russell, Orka, wyzwala na całym świecie przebudzenie Tytanów z pustyni Ziemi. W miarę jak starożytne długo uśpione olbrzymy wracają jeden po drugim, radykalny eko-terrorysta, pułkownik Alan Jonah, dostaje w swoje ręce urządzenie, piekielnie pochylony nad przywróceniem równowagi w przyrodzie; jednak to, co zaczęło się jako niebezpieczna, ale logiczna teoria, teraz grozi zniszczeniem całego gatunku ludzkiego. W rezultacie, ostateczny Kaiju i Król Potworów, Godzilla, musi walczyć z wszechmocnym piorunochronem o tytuł: trójgłowy Potwór Zero, Ghidorah. Czy Godzilla jest obrońcą ludzkości, czy jej wrogiem?

Dr Emma Russell budzi się wspominając incydent szału SF Godzilli. Maddie, jej córka jest w kuchni i rozmawia ze swoim wyobcowanym ojcem, Markiem Russellem. Emma idzie do laboratorium z córką Maddie, są w centralnych Chinach, w Monarch Facility, gdzie znajduje się gigantyczna larwa ćmy. Ćma porusza się, ale Emma uspokaja się, znajdując odpowiednią częstotliwość na swoim urządzeniu ORCA, aparacie elektronicznym wielkości walizki. Nagle, wybuchy i strzelanina, oddział żołnierzy wchodzi i zabiera Maddie i Emmę i urządzenie.

Dr Serizawa, Dr Graham i Sam Coleman są przesłuchiwani przez Komitet Gubernatora USA w sprawie tego, co robi Monarcha. Serizawa mówi, że badania są ważne, by współistnieć z Tytanami. Nagle dostaje telefon i musi wyjechać, trio Monarchy odchodzi.

Godzilla: King of the Monsters (2019) to film o amerykańskim potworze z 2019 roku w reżyserii Michaela Doughertyego, napisany wspólnie przez Doughertyego i Zacha Shieldsa. Jest to sequel Godzilli (2014), 35. film we franczyzy Godzilli, trzeci w Legendarnym MonsterVerse i trzeci film Godzilli w całości wyprodukowany przez hollywoodzkie studio. Dedykowany jest producentowi wykonawczemu Yoshimitsu Banno i oryginalnemu wykonawcy garniturów Godzilli Haruo Nakajimie, którzy zmarli w 2017 roku.

W filmie występują: Kyle Chandler, Vera Farmiga, Millie Bobby Brown, Bradley Whitford, Sally Hawkins, Charles Dance, Thomas Middleditch, Aisha Hinds, O’Shea Jackson Jr., David Strathairn, Ken Watanabe i Zhang Ziyi. W filmie ludzie muszą polegać na Godzilli i Mothrze, aby pokonać króla potworów Ghidorę, który obudził innych Tytanów, aby zniszczyć świat.

Baner VoD Strefa

Zobacz ocenę filmu na:

  1. Na Filmweb
  2. Na IMDB
PostaćAktor
Mark Russell
Kyle Chandler
Dr Emma Russell
Vera Farmiga
Madison Russell
Millie Bobby Brown
Dr Ishiro Serizawa
Ken Watanabe
Dr Chen
Ziyi Zhang

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

sześć − 2 =