Głębia strachu (2020)

Baner VoD Strefa
Gatunek:Thriller / Akcja
Wyświetleń:75 345
Kraj Produkcji:USA
Jakość Filmu:HD
Wersja:Lektor / Napisy PL
Reżyser:William Eubank
Ulubione:951 ❤️
Ocena filmu:👍 | 👎 55% oglądających poleca.
Data Premiery:8 stycznia 2020

Oglądaj Online CAŁY FILM w najlepszej jakości HD!!!

 
Nieznane, ogromne trzęsienie ziemi ma miejsce w stacji wiertniczej na dnie Rowu Mariańskiego. Załoga naukowa znajduje drogę do innej stacji pod ciemną wodą gdzie znajdują niebezpieczeństwa takie jak, niebezpiecznym humanoidalnym stworzeniem i brakiem tlenu. Czy przetrwają ten koszmar pod wodą gdzie nie słychać ich krzyków a światło nie dochodzi do mrocznych i zimnych głębin podmorskich
 

Głębia strachu / Underwater (2020) CAŁY FILM Online Zalukaj CDA

 


download

rejestracja

Opis i Fabuła Filmu Głębia strachu / Underwater (2020)

Film opowiada historię stacji Kepler 822 jest to obiektem badawczym i wiertniczym obsługiwanym przez 316 członków załogi z Tian Industries na dnie Rowu Mariańskiego. Siedem mil pod poziomem morza, silne trzęsienie ziemi nagle uderzyło i zniszczyło część obiektu. Ze względu na nocny harmonogram zmian, inżynier mechanik Norah Price i jejgo kolega z pracy, Rodrigo Nagenda, obudzili się podczas awarii, mogąc uciec, ale kosztem poświęcenia cześci załogi, aby uratować resztę obiektu, zabijając całą załogę pozostawioną wewnątrz. Gdy znajdują drogie ucieczki potencjalny kapsułę ewakuacyjną w CR-7, dwoje przedostaje się przez gruzowisko, ratując po drodze kolegę, Paula Abla, pod gruzami. Razem docierają do zatoki kapsuły ratunkowej. Odkrywają jednak, że wszystkie kapsuły ratunkowe i łodzie podwodne zostały już zebranę, a kapitan Lucien jest jedyną osobą, która pozostała w okolicy, i donosi, że większość załogi nie żyje.

Underwater to amerykański film akcji science fiction z 2020 roku w reżyserii Williama Eubanka, napisany przez Briana Duffielda i Adama Cozada. Film jest produkowany przez Chernin Entertainment i obsadę aktorska to: Kristen Stewart, Vincent Cassel, Jessica Henwick, John Gallagher Jr., Mamoudou Athie i T.J. Miller. Film śledzi grupę naukowców na dnie oceanu, którzy napotykają grupę dziwnych i krwoiożerczych stworzeń po tym jak trzęsienie ziemi zniszczyło ich laboratorium na dnie rowu mariańskiego ŋłeboko pod wodą.

Baner VoD Strefa

Zobacz ocenę filmu na:

  1. Na Filmweb
  2. Na IMDB
PostaćAktor
Norah Price
Kristen Stewart
Kapitan Lucien
Vincent Cassel
Paul Abel
T.J. Miller
Emily Haversham
Jessica Henwick
Liam Smith
John Gallagher Jr.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

dwa × pięć =