Dziewczyna w sieci pająka / The Girl in the Spider’s Web (2018)

Baner VoD Strefa
Gatunek:Kryminał / Thriller
Wyświetleń:205 345
Kraj Produkcji:Kanada / Niemcy / Szwecja / USA / Wielka Brytania
Jakość Filmu:HD
Wersja:Lektor / Dubbing PL
Reżyser:Fede Álvarez
Ulubione:2251 ❤️
Ocena filmu:👍 | 👎 75% oglądających poleca.
Data Premiery:25 październik 2018

Oglądaj Online CAŁY FILM w najlepszej jakości HD!!!

 
W Sztokholmie w Szwecji czujna hakerka Lisbeth Salander zostaje wynajęta przez programistę komputerowego Fransa Baldera, aby odzyskać Firefall, program zdolny do uzyskania dostępu do światowych kodów nuklearnych, który opracował dla Narodowej Agencji Bezpieczeństwa, ponieważ Balder uważa, że jest on zbyt niebezpieczny, aby istnieć. Lisbeth z powodzeniem odzyskuje Firefall z serwerów NSA, przyciągając uwagę agenta Edwina Needhama, ale nie jest w stanie go odblokować, a program zostaje jej później skradziony przez najemników dowodzonych przez Jana Holtsera, którzy również próbują zabić Lisbeth. Kiedy nie uczestniczy w ich zaplanowanym spotkaniu, Balder omyłkowo uważa, że Lisbeth postanowiła zatrzymać dla siebie Firefall i kontaktuje się z Gabrielle Grane, zastępcą dyrektora szwedzkiej służby bezpieczeństwa (Säpo), która przenosi Baldera i jego młodego syna Augusta do kryjówki. W międzyczasie Needham śledzi nieautoryzowane logowanie do Sztokholmu i przybywa w poszukiwaniu Lisbeth i Firefall…
 

Dziewczyna w sieci pająka / The Girl in the Spider’s Web (2018) CAŁY FILM Online Zalukaj CDA

 

download

rejestracja

Opis i Fabuła Filmu Dziewczyna w sieci pająka

W Sztokholmie, w Szwecji, programista Frans Balder wynajmuje czujnego hakera Lisbeth Salander do odzyskiwania Firefall, programu, który opracował dla Narodowej Agencji Bezpieczeństwa, a który ma dostęp do światowych kodów nuklearnych. Balder uważa, że to zbyt niebezpieczne, by istnieć. Lisbeth z powodzeniem odzyskuje Firefall z serwerów NSA, ale nie jest w stanie go odblokować. Jej działania przykuwają uwagę agenta NSA, Edwina Needhama.

Najemnicy dowodzeni przez Jana Holtsera ukradli Lisbeth program i próbowali ją zabić, choć ona przeżyła. Kiedy przegapi zaplanowane spotkanie z Balderem, omyłkowo uważa, że Lisbeth zachowała dla siebie Firefall i kontaktuje się z Gabrielle Grane, zastępcą dyrektora szwedzkiej służby bezpieczeństwa (Säpo). Grane przenosi Baldera i jego młodego syna, Augusta, do bezpiecznego domu. Tymczasem Needham śledzi nieautoryzowane logowanie do Sztokholmu i przybywa tam w poszukiwaniu Lisbeth i Firefall.

The Girl in the Spider’s Web” to film akcji z 2018 roku w reżyserii Fede’a Álvareza, napisany przez Álvareza, Stevena Knight’a i Jaya Basu, oparty na powieści Davida Lagercrantza o tym samym tytule, który z kolei oparty jest na postaciach z serii książek Millenium Stiega Larssona. Film działa zarówno jako soft-reboot, jak i sequel Dziewczynki z tatuażem smoczym Davida Finchera. Występuje w nim Claire Foy, która przejmuje rolę Lisbeth Salander z Rooney Mara, a za nią podąża Salander, walcząc z tajemniczą, znaną organizacją The Spiders, która poszukuje anarchii świata. W filmie występują również Sverrir Gudnason, Lakeith Stanfield, Sylvia Hoeks i Stephen Merchant.

Baner VoD Strefa

Zobacz ocenę filmu na:

  1. Na Filmweb
  2. Na IMDB
PostaćAktor
Lisbeth Salander
Claire Foy
Mikael Blomkvist
Sverrir Gudnason
Edwin Needham
Lakeith Stanfield
Camilla Salander
Sylvia Hoeks
Frans Balder
Stephen Merchant

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

jeden × 1 =