Dziadek do orzechów i cztery królestwa (2018)

Baner VoD Strefa
Gatunek:Familijny / Fantasy
Wyświetleń:235 345
Kraj Produkcji:USA
Jakość Filmu:HD
Wersja:Lektor / Dubbing PL
Reżyser:Lasse Hallström / Joe Johnston
Ulubione:1451 ❤️
Ocena filmu:👍 | 👎 67% oglądających poleca.
Data Premiery:25 października 2018

Oglądaj Online CAŁY FILM w najlepszej jakości HD!!!

 
Wszystko czego chce Clara (Mackenzie Foy) to klucz, jedyny w swoim rodzaju klucz, który otworzy pudełko z bezcennym prezentem od jej zmarłej matki. Złota nić, wręczona jej na corocznym przyjęciu świątecznym ojca chrzestnego Drosselmeyera (Morgan Freeman), prowadzi ją do upragnionego klucza, który natychmiast znika w dziwnym i tajemniczym, równoległym świecie. To właśnie tam Clara spotyka żołnierza o imieniu Phillip (Jayden Fowora-Knight), bandę myszy i regentów, którzy przewodniczą trzem królestwom: Krainie Płatków śniegu, Krainie kwiatów, i królestwie słodkości. Klara i Phillip muszą odważyć się na złowieszcze Czwarte Sfery, dom tyrana Matki Ginger (Dame Helen Mirren), aby odzyskać klucz Clara i miejmy nadzieję przywrócić harmonię w niestabilnym świecie.
 

Dziadek do orzechów i cztery królestwa / The Nutcracker and the Four Realms (2018) CAŁY FILM Online Zalukaj CDA

 


download

rejestracja

Opis i Fabuła Filmu Dziadek do orzechów i cztery królestwa / The Nutcracker and the Four Realms (2018)

Jest Wigilia, ponieważ mieszkańcy wiktoriańskiego Londynu świętują nadejście święta bożego narodzenia. Film rozpoczyna się po odejściu Marie Stahlbaum (Anna Madeley), kiedy to jej mąż i dzieci Louise (Ellie Bamber), Clara (Mackenzie Foy) i Fritz (Tom Sweet) próbują świętować święto pośród takiej tragedii. Pan Stahlbaum (Matthew Macfadyen) wręcza każdemu z dzieci prezent od zmarłej matki: Ulubiona suknia Marie dla Louise, zestaw zabawkowych żołnierzy dla Fritza i tajemniczy, jajeczno-kształtny pudełko dla Clary z notką mówiącą jej, że „wszystko, czego potrzebuje, jest w środku”. Clara próbuje otworzyć pudełko, ale zdaje sobie sprawę, że brakuje klucza do odblokowania pudełka. Gdy Louise pomaga swojej młodszej siostrze przygotować się do dorocznej gali świątecznej ich ojca chrzestnego Drosselmeyera (Morgana Freemana), zauważa inicjały ojca chrzestnego na pudełku i zdaje sobie sprawę, że może Drosselmeyer wie, jak go otworzyć. Rodzina Stahlbaumów przybywa do posiadłości Drosselmeyerów, podczas gdy pan Stahlbaum surowo zabrania Clarze błądzenia sama, ponieważ obiecał obu swoim córkom taniec podczas uroczystości. Clara nie podporządkowuje się ojcu i szuka warsztatu Drosselmeyera. Po tym, jak pomaga mu naprawić jeden z jego najnowszych wynalazków, Drosselmeyer bada jajko Clary i mówi jej, że tylko ona jest na tyle sprytna, by je otworzyć. Wysyła Clarę z powrotem na górę z obietnicą, że wkrótce się z nią spotka.

Dziadek do orzechów i cztery królestwa to amerykański film przygodowy z gatunku fantasy z 2018 roku w reżyserii Lasse Hallströma i Joe Johnstona na podstawie scenariusza Ashleigh Powell. Jest to opowieść o Dziadku do orzechów i królu myszy Hoffmanna oraz Dziadku do orzechów Mariusa Petipy i Piotra Iljicza Czajkowskiego o młodej dziewczynie, która otrzymuje od zmarłej matki zamknięte jajko i wyrusza w magiczną krainę po klucz. W filmie występują Keira Knightley, Mackenzie Foy, Eugenio Derbez, Matthew Macfadyen, Richard E. Grant, Misty Copeland, Helen Mirren i Morgan Freeman.

Baner VoD Strefa

Zobacz ocenę filmu na:

  1. Na Filmweb
  2. Na IMDB
PostaćAktor
Cukrowa Wróżka
Keira Knightley
Clara
Mackenzie Foy
Matka Ginger
Helen Mirren
Drosselmeyer
Morgan Freeman
Głóg
Eugenio Derbez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

20 + 13 =