Do wszystkich chłopców: P.S. Wciąż cię kocham (2020)

Baner VoD Strefa
Gatunek:Romans
Wyświetleń:175 345
Kraj Produkcji:USA
Jakość Filmu:HD
Wersja:Lektor / Dubbing PL
Reżyser:Michael Fimognari
Ulubione:2451 ❤️
Ocena filmu:👍 | 👎 75% oglądających poleca.
Data Premiery:12 lutego 2020

Oglądaj Online CAŁY FILM w najlepszej jakości HD!!!

 
Para bohaterów Lara Jean i Peter właśnie oficjalnie ogłaszają , że są parą razem. Tymczasem na scenę wkracza jeszcze jeden adresat miłosnych listów. Czy miłość wygra?
 

Do wszystkich chłopców: P.S. Wciąż cię kocham / To All the Boys: P.S. I Still Love You (2020) CAŁY FILM Online Zalukaj CDA

 


download

rejestracja

Opis i Fabuła Filmu Do wszystkich chłopców: P.S. Wciąż cię kocham / To All the Boys: P.S. I Still Love You (2020)

Lara Jean Coveys (Lana Condor) szkoła średnia ustawia program wolontariatu, podczas gdy jej chłopak Peter Kavinsky (Noah Centineo) idzie na wolontariat z przyjaciółmi, Lara Jean postanawia iść do Belleview Retirement Home zamiast, ponieważ to tam jest jej starsza siostra Margot (Janel Parrish). Na jej pierwszy dzień tam, spotyka Stormy, ekscentryczną starszą panią, o której Margot często mówił i przypadkowo poślizga się po odkryciu, że John Ambrose McClaren (Jordan Fisher) jest również wolontariuszem w Belleview. Mówią o liście, a John Ambrose zgadza się pozwolić Lara Jean przeczytać list, tak długo, jak ona daje mu go z powrotem po. Lara Jean nie jest w stanie przestać myśleć o ich rozmowie, a ponadto, jest stale niepewny o jej związek z Piotrem, ponieważ nie może przestać porównywać się z jej ex-najlepszym dziewczyną Gen (Emilija Baranac).

Do wszystkich chłopców: P.S. I Still Love You to film amerykańskiej nastoletniej komedii romantycznej 2020 w reżyserii Michaela Fimognari, napisany przez Sofię Alvarez i J. Millsa Goodloe. W filmie występują Lana Condor, Noah Centineo, Janel Parrish, Anna Cathcart, Trezzo Mahoro, Madeleine Arthur, Emilija Baranac, Kelcey Mawema, Jordan Fisher, Ross Butler, Julie Tao, Sarayu Blue, John Corbett, Holland Taylor i Maddie Ziegler. Film jest oparty na powieści Jenny Han z 2015 roku P.S. I Still Love You.

Film jest sequelą serii To All the Boys I’ve Loved Before (2018) oraz drugą odsłoną serii To All the Boys I’ve Loved Before. Film ukazał się 12 lutego 2020 roku wyłącznie na Netflixie, a trzeci film nosi tytuł To All the Boys (Do wszystkich chłopców): Always and Forever, Lara Jean w postprodukcji.

Baner VoD Strefa

Zobacz ocenę filmu na:

  1. Na Filmweb
  2. Na IMDB
PostaćAktor
Lara Jean
Lana Condor
Peter
Noah Centineo
Trevor
Ross Butler
Dr Covey
John Corbett
Stormy
Holland Taylor

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

12 − 4 =