Deadpool 2 (2018)

Baner VoD Strefa
Gatunek:Komedia / Akcja / Sci-Fi
Wyświetleń:405 345
Kraj Produkcji:USA
Jakość Filmu:HD
Wersja:Lektor / PL
Reżyser:David Leitch
Ulubione:3451 ❤️
Ocena filmu:👍 | 👎 95% oglądających poleca.
Data Premiery:1 maja 2018

Oglądaj Online CAŁY FILM w najlepszej jakości HD!!!

 
Po stracie Vanessy (Morena Baccarin), miłości swojego życia,łamiący 4 ściane najemnik Wade Wilson aka Deadpool (Ryan Reynolds) musi zebrać zespół i chronić młodego, pełnoprawnego mutanta Russella Collinsa aka Firefist (Julian Dennison) przed zemstą Cable (Josh Brolin), niebezpiecznego cyborga z przyszłości, a także musi nauczyć się najważniejszej lekcji ze wszystkich: ponownie być częścią rodziny. Część druga filmu o bohaterze innym niż wszyscy.
 

Deadpool 2 (2018) CAŁY FILM Online Zalukaj CDA

 


download

rejestracja

Opis i Fabuła Filmu Deadpool 2 (2018)

Po dwóch latach owocnej pracy jako najemnik Deadpool, Wade Wilson nie zabija jednego ze swoich celów w rocznicę swojego związku z Vanessą, swoją dziewczyną. Tej nocy, po tym jak para postanowiła założyć razem rodzinę, jeden z byłych celów Wilsona namierza Wilsona i zabija Vanessę. Wilson zabija człowieka w odwecie. Obwinia się za jej śmierć i sześć tygodni później próbuje popełnić samobójstwo, wysadzając się w powietrze. Wilson ma wizję Vanessy w życiu pozagrobowym, ale kawałki jego ciała pozostają żywe i są składane z powrotem przez Colossusa. Wilsonowi pozostał tylko żeton Skee-Ball, prezent rocznicowy, na pamiątkę Vanessy. Wilson niechętnie zgadza się dołączyć do X-Menów jako forma uzdrowienia. On, Colossus i Negasonic Teenage Warhead reagują na zastój między władzami i niestabilny młody mutant Russell Collins / Firefist w sierocińcu, oznaczony jako „Mutant Reeducation Center”.

Po jego próbach i kłopotach w pierwszym filmie, życie Wade’a Wilsona (aka Deadpool) ustabilizowało się. Nadal zabija złoczyńców, ale teraz jest to bardziej biznesowe, jak zwykle. Co więcej, on i jego dziewczyna Vanessa są szaleńczo zakochani i chcą założyć rodzinę. A potem tragiczne wydarzenie pogrąża jego życie w chaosie.

Deadpool 2 to film amerykańskiego superbohatera z 2018 roku na podstawie postaci z Marvel Comics – Deadpool. Jest to jedenasta odsłona serii filmowej X-Men i kontynuacja filmu Deadpool z 2016 roku. Film wyreżyserował David Leitch ze scenariusza Rhett Reese, Paul Wernick i Ryan Reynolds, który występuje w roli głównej obok Josha Brolina, Moreny Baccarin, Juliana Dennisona, Zazie Beetz, T.J. Millera, Brianny Hildebrand i Jacka Kesy’ego. W filmie Deadpool tworzy X-Force, aby chronić młodego mutanta przed podróżującym w czasie żołnierzem Cable’em.

Plany dotyczące sequela Deadpool rozpoczęły się przed premierą oryginalnego filmu i zostały potwierdzone w lutym 2016 roku. Choć oryginalny zespół kreatywny Reynoldsa, Reese’a, Wernicka i reżysera Tima Millera miał szybko powrócić do drugiego filmu, Miller opuścił projekt w październiku 2016 roku z powodu różnic twórczych z Reynoldsem i wkrótce został zastąpiony przez Leitcha. Przeprowadzono szeroko zakrojone poszukiwania castingowe w celu obsadzenia roli Cable’a, a Brolin został ostatecznie obsadzony. Filmy odbywały się w Kolumbii Brytyjskiej od czerwca do października 2017 roku. Film jest poświęcony kaskaderce Joi „SJ” Harris, która zginęła w wypadku motocyklowym podczas kręcenia filmu. Film jest dla dorosłych jest to jeden z nie licznych filmów w kinie super bohaterskim który ma wyższy wiek oznaczenia jako film dla dorosłych z kategorią R.

Baner VoD Strefa

Zobacz ocenę filmu na:

  1. Na Filmweb
  2. Na IMDB
PostaćAktor
Wade Wilson / Deadpool
Ryan Reynolds
Nathan Summers / Cable
Josh Brolin
Vanisher
Brad Pitt
Domino
Zazie Beetz
Logan / Wolverine
Hugh Jackman

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

9 + 1 =