Czarownica 2 / Maleficent: Mistress of Evil (2019)

Baner VoD Strefa
Gatunek:Familijny / Fantasy
Wyświetleń:205 345
Kraj Produkcji:USA
Jakość Filmu:HD
Wersja:Lektor / PL
Reżyser:Joachim Rønning
Ulubione:2251 ❤️
Ocena filmu:👍 | 👎 75% oglądających poleca.
Data Premiery:16 października 2019

Oglądaj Online CAŁY FILM w najlepszej jakości HD!!!

 
Pięć spokojnych lat minęło od upadku obłudnego monarchy, króla Stefana, w Maleficent (2014 r.), a teraz nieprzewidziane, ale radosne wydarzenie zbliża się do zjednoczenia śmiertelnego Królestwa Ulstead i bajkowego królestwa zaczarowanych Maurów. Jednak po raz kolejny ohydna zdrada stoi na przeszkodzie prawdziwej młodej miłości, ponieważ w sercach mężczyzn wkrada się złośliwa zazdrość, nieograniczona ambicja i haniebne myśli. Teraz dwa sąsiednie światy są podzielone strachem i uprzedzeniami, a zbliżający się związek niestety toruje drogę do wszechstronnej konfrontacji. Nagle, wspaniały skrzydlaty duch, Maleficent, i urocza księżniczka Aurora zostają złapane w środku. Czy miłość zawsze dobrze się kończy?
 

Czarownica 2 / Maleficent: Mistress of Evil (2019) CAŁY FILM Online Zalukaj CDA

 


download

rejestracja

Opis i Fabuła Filmu Czarownica 2 / Maleficent: Mistress of Evil (2019)

W ciągu pięciu lat od śmierci króla Stefana, Aurora panowała jako królowa Maurów, a Maleficent jako jej opiekun i obrońca. Pomimo jej służby, sąsiednie królestwo Ulstead, w którym mieszka książę Filip, uważa Maleficenta za złoczyńcę i podczas gdy ojciec Filipa, król Jan, pragnie pokoju, jego matka, królowa Ingrith, potajemnie przygotowuje się do wojny; w ukrytych częściach zamku robotnicy robią z żelaza broń i amunicję, zabójczo dla wszystkich wróżek. Diaval, kruk Maleficenta i powiernik, podsłuchuje, jak Phillip proponuje Aurorze. Kiedy przekaże to Maleficentowi, ona odradza związkowi, ale Aurora upiera się, że będzie się mylić.

Rodzice Phillipa goszczą na kameralnej kolacji, zapraszając Aurorę, Maleficenta i Diavala. Maleficent zachowuje spokój, ponieważ Ingrith drażni ją przez cały wieczór, powtarzając niedokładną historię, która sprawiła, że ludzie uwierzyli, że jest zła: historia o śpiącej klątwie Maleficent na Aurorze jest tylko połową prawdy, ponieważ nikt nigdy nie powiedział całej prawdy o jej kochającej Aurorze i poświęceniu się, by zdjąć z niej klątwę. Ingrith nawiązuje do śmierci Stefana jako morderstwa i otwarcie twierdzi, że Maleficent zabił dwóch ludzkich kłusowników-wróżek, ostatnio widzianych w pobliżu Maurów. Maleficent odpowiada z równą złością, że ludzie porywają wróżki i podpowiada, że jej zdaniem rozkaz, aby to zrobić, pochodzi od króla lub królowej.

Kiedy Ingrith odrzuca macierzyńską więź Maleficent z Aurorą i twierdzi, że małżeństwo uczyni Ingrith jej prawdziwą matką, Maleficent reaguje gniewem uwalniając wybuch magicznej energii. John nagle pada na podłogę nieprzytomny, a Ingrith krzyczy, że Maleficent go przeklął. Maleficent zaprzecza, że go przeklął, ale Aurora jej nie wierzy. Phillip wzywa matkę, by spróbowała obudzić Johna pocałunkiem. Jej słaba próba kończy się niepowodzeniem, ponieważ nie kocha swojego męża – fakt ten uwidacznia się w szeptanych przez nią słowach do ucha Johna: „Chciałeś pokoju, teraz spoczywaj w pokoju na zawsze.”

Kiedy Maleficent ucieka z zamku, prawa ręka Ingrith, Gerda, strzela do Maleficenta żelazną kulą. Ranna, Maleficent wpada do oceanu, by tylko zostać uratowanym przez tajemnicze skrzydlate stworzenie. Budzi się w jaskini, w której ukrywają się takie wróżki jak ona sama. Wśród nich jest Conall, ich pokojowy przywódca, który uratował Maleficent, oraz Borra, wojownicza wróżka, która preferuje otwarty konflikt z ludźmi, która zabiła kłusowników w pobliżu Maurów. Maleficent jest jedną z ostatnich istot znanych jako Mroczny Feniks Fae, potężne wróżki zmuszone do ukrywania się i prawie wymarłe z powodu ludzkiej opresji. Jest również ostatnim potomkiem Feniksa, starożytnego i potężnego przodka Ciemnej Fae. Musi przejść przez pewne etapy, aby móc w pełni wykorzystać swój potencjał. Kiedy wychowała człowieka, oczyściła początkowe etapy, a Conall nalega na wybaczenie Aurorze, aby zdobyć jej ostatni etap Feniksa, ale Maleficient nie zgadza się z tym. Ponieważ magia Maleficienta jest tak potężna, Conall i Borra wierzą, że jest ona kluczowa w zakończeniu konfliktu z ludźmi, albo przez pokój, albo przez wojnę.

Baner VoD Strefa

Zobacz ocenę filmu Czarownica 2 na:

  1. Na Filmweb
  2. Na IMDB
PostaćAktor
Maleficent
Angelina Jolie
Królowa Ingrith
Michelle Pfeiffer
Diaval
Sam Riley
Conall
Chiwetel Ejiofor
Borra
Ed Skrein

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

cztery × 1 =