Ciche miejsce (2018)

Baner VoD Strefa
Gatunek:Horror / Sci-Fi
Wyświetleń:335 345
Kraj Produkcji:USA
Jakość Filmu:HD
Wersja:Lektor / Napisy PL
Reżyser:John Krasinski
Ulubione:2451 ❤️
Ocena filmu:👍 | 👎 75% oglądających poleca.
Data Premiery:9 marca 2018

Oglądaj Online CAŁY FILM w najlepszej jakości HD!!!

 
Dwoje rodziców robi wszystko, aby zapewnić swoim dzieciom bezpieczeństwo w świecie pełnym stworzeń polujących na każdy dźwięk, jaki tylko mogą usłyszeć. Nie słychać żadnych dźwięków od rodziny ukrywającej się w ciszy, ale wystarczy jeden hałas i wszystko może pójść bardzo źle. Czy rodzina przetrwa ten koszmar i czy cisza to jedyny ratunek?

 

Ciche miejsce / A Quiet Place (2018) CAŁY FILM Online Zalukaj CDA

 


download

rejestracja

Opis i Fabuła Filmu Ciche miejsce / A Quiet Place (2018)

Na zdewastowanej Ziemi, opanowanej przez zabójcze i ciągle słyszące drapieżniki o możliwym pozaziemskim pochodzeniu, pewna rodzina walczą o przetrwanie w spustoszonym Nowym Jorku w nowej erze całkowitej ciszy. Ponieważ ten nowy typ najeźdźcy przyciąga hałas, nawet najmniejsze dźwięki mogą być zabójcze; jednak od pierwszych obserwacji potężnych potworów minęło już dwanaście miesięcy, a ta wytrzymała rodzina nadal jest silna. Nauczenie się zasad przetrwania w tej wyciszonej dystopii jest niezbędne, niemniej jednak, inaczej radosne wydarzenie zagraża już i tak wątłej stabilności. Teraz, bardziej niż kiedykolwie.

W ciągu całego roku 2020 większość populacji ludzkich i zwierzęcych na Ziemi została unicestwiona przez niewidome istoty pozaziemskie. Stworzenia, które atakują wszystko, co robi hałas, mają nadwrażliwy słuch i niezniszczalną, opancerzoną skórę.

Rodzina Abbottów – żona Evelyn, mąż Lee, wrodzona głucha córka Regana, oraz synowie Marcus i Beau – po cichu szukają zapasów w opuszczonym mieście. Wychodząc boso na zewnątrz, rodzina komunikuje się za pomocą języka migowym. Czteroletni Beau zostaję pozbawiony zabawki – prom kosmiczny bo hałasowała. Regan zwraca zabawkę Beauowi, który również zabiera z niej baterie, które wyciągnął z niej jego ojciec. Beau jednak aktywuje zabawkę, gdy rodzina wraca do domu i przechodzi przez most, odkrywając swoje miejsce pobliskiemu stworzeniu, które zabija go, zanim Lee będzie mógł go uratować. Czy rodzina przetrwa ten atak potworów czy cisza ich uratuję? I czy uciekną z miasta pełnego tych bestii?

Film ciche mejsce to amerykański horror science fiction z 2018 roku, którego współautorem jest John Krasinski. Autorami scenariusza są Bryan Woods, Scott Beck i Krasiński. Fabuła filmu toczy się wokół ojca (Krasiński) i matki (Emily Blunt), którzy walczą o przetrwanie i wychowanie swoich dzieci w post-apokaliptycznym świecie zamieszkałym przez ślepe istoty pozaziemskie z ostrym zmysłem słuchu.

Baner VoD Strefa

Zobacz ocenę filmu na:

  1. Na Filmweb
  2. Na IMDB
PostaćAktor
Evelyn Abbott
Emily Blunt
Lee Abbott
John Krasinski
Regan Abbott
Millicent Simmonds
Marcus Abbott
Noah Jupe
Beau Abbott
Cade Woodward

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

trzy × 1 =