Boże Ciało (2019)

Baner VoD Strefa
Gatunek:Dramat, Obyczajowy
Wyświetleń:455 345
Kraj Produkcji:Polska
Jakość Filmu:HD
Wersja:PL
Reżyser:Jan Komasa
Ulubione:3351 ❤️
Ocena filmu:👍 | 👎 93% oglądających poleca.
Data Premiery:29 sierpnia 2019

Oglądaj Online CAŁY FILM w najlepszej jakości HD!!!

 
Podczas kary za brutalną zbrodnię Daniel odnalazł swoje powołanie życiowe, służąc Chrystusowi. Boże Ciało to historia 20-letniego Daniela, który doświadcza duchowej przemiany w ośrodku karnym dla młodzieży. Popełnione przez niego przestępstwo uniemożliwia mu złożenie wniosku o przyjęcie do seminarium, a po zwolnieniu warunkowym zostaje wysłany do pracy w zakładzie stolarskim. Daniel nie ma jednak zamiaru rezygnować z marzenia i przebiera się za księdza i decyduje się na służbę w małomiasteczkowej parafii. Niebiosa najwyraźniej mają plany dla Daniela.
 

Boże Ciało (2019) CAŁY FILM Online Zalukaj CDA

 


download

rejestracja

Opis i Fabuła Filmu Boże Ciało (2019)

Daniel ma przebudzenie duchowe podczas odbywania kary w ośrodku dla młodzieży za morderstwo drugiego stopnia, ale jego kryminalne pochodzenie uniemożliwia mu realizację marzenia o zostaniu księdzem po zwolnieniu. Zostaje przydzielony do pracy w tartaku w małym miasteczku, a podczas wizyty w miejscowym kościele udaje księdza. Wikary tego kościoła spotykają się z Danielem w pełni wierząc w jego kłamstwo i pozostawiają go odpowiedzialnym za kościół, podczas gdy on idzie na odwyk z powodu problemu alkoholowego. Daniel zaczyna wypełniać wszystkie obowiązki kapłańskie i cieszy się tym „powołaniem”.

Parafianie cieszą się jego nieortodoksyjnymi metodami, szczególnie pomagając im w radzeniu sobie z niedawnym wypadkiem samochodowym, który spowodował wiele traumatycznych przeżyć w społeczności. Im więcej czasu spędza w tym miejscu, zaczyna odkrywać głębokie tajemnice małego miasteczka: wciąż nie jest jasne, czy wypadek samochodowy był rzeczywiście wypadkiem, ale burmistrz nalega, by uciszyć sprawę. Największym punktem spornym jest to, czy kierowca powinien zostać pochowany na miejskim cmentarzu wraz z innymi ofiarami. Daniel odkrywa, że po miesiącach skremowane szczątki nadal nie zostały nigdzie pochowane, a wiele osób w mieście wysyłało nienawistne, groźne listy do wdowy. On i jego nowa przyjaciółka Eliza konfrontują się z mieszkańcami miasta, pokazując im listy z ich odręcznym pismem, a Daniel postanawia zrobić pogrzeb na cmentarzu. Eliza zostaje wyrzucona z domu przez matkę za przynoszenie listów,ona prosi Daniela o pozostanie na tymczasowej plebanii, wybucha pomiędzy nimi romans. Czy Danielowi uda się oszukać wszystkich?

Baner VoD Strefa

Zobacz ocenę filmu Boże Ciało (2019) na:

  1. Na Filmweb
  2. Na IMDB
PostaćAktor
Daniel
Bartosz Bielenia
Kościelna
Aleksandra Konieczna
Eliza
Eliza Rycembel
Pinczer
Tomasz Ziętek
Wdowa
Barbara Kurzaj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

5 × 5 =