Bajecznie bogaci Azjaci (2018)

Baner VoD Strefa
Gatunek:Komedia romantyczna
Wyświetleń:145 345
Kraj Produkcji:USA
Jakość Filmu:HD
Wersja:Dubbing PL
Reżyser:Filip Zylber
Ulubione:1451 ❤️
Ocena filmu:👍 | 👎 65% oglądających poleca.
Data Premiery:7 sierpnia 2018

Oglądaj Online CAŁY FILM w najlepszej jakości HD!!!

 
Pochodzenia Chińsko-amerykańska z Nowego yorku Rachel Chu (Constance Wu) podróżuje do Singapuru ze swoim chłopakiem Nickiem Youngiem (Henry Golding), aby wziąć udział w ślubie swojego najlepszego przyjaciela, tylko po to, aby odkryć, że pochodzi z jednej z najbogatszych, najbardziej znanych rodzin w Azji. Będąc pospolitą elitą społeczną, Rachel staje się celem dla samotnych kobiet walczących o uwagę Nicka, jak również dla jego osądzającej matki Eleanor (Michelle Yeoh), która nie chce nic więcej niż rozbić jej związek. Reżyseria: Jon M. Chu. Na podstawie powieści Kevina Kwana o tym samym nazwisku.
 

Bajecznie bogaci Azjaci / Crazy Rich Asians (2018) CAŁY FILM Online Zalukaj CDA

 


download

rejestracja

Opis i Fabuła Filmu Bajecznie bogaci Azjaci / Crazy Rich Asians (2018)

W 1995 r. Młoda rodzina przyjeżdża do hotelu w Londynie, aby się zameldować, ale zostaje pozbawiona rezerwacji przez rasistowski personel. W odpowiedzi, kupują hotel, zmuszając personel do oddania im pokoju. Przechodząc do 2018 roku, Rachel Chu, profesor ekonomii na Uniwersytecie Nowojorskim, jada w kawiarni ze swoim chłopakiem Nickiem Youngiem po wykładach. Przyjmuje zaproszenie do Singapuru na wesele jego najlepszego przyjaciela Colina i jego narzeczonej Araminty. Dzień po przyjeździe do Singapuru, Rachel odwiedza swojego kolegę ze szkoły Peik Lina i jego rodzinę, którzy są zszokowani, kiedy Rachel mówi im, że spotyka się z Nickiem Youngiem. Peik Lin wyjaśnia historię fortuny rodziny Nicka i fanfary otaczające wesele Colina, ostrzegając Rachel, że rodzina i przyjaciele Nicka z wyższych sfer będą wobec niej zbyt krytyczni, choć Rachel nie jest zaniepokojona. Na kolacji w domu rodzinnym Nicka, Nick przedstawia Rachel swojej matce, Eleanor, podczas gdy kuzynka Nicka, Astrid, odkrywa, że jej mąż Michael ma romans. Rachel martwi się, że Eleanor jej nie lubi, choć wydaje się, że robi dobre wrażenie na babci Nicka, Su Yi.

Rachel Chu (Constance Wu) towarzyszy swojemu chłopakowi (Henry Golding) na ślubie swojej najlepszej przyjaciółki w Singapurze. Podczas pobytu w Singapurze, odwiedza swojego przyjaciela (Awkwafina) i odkrywa, że Nick pochodzi z najbogatszych rodzin w Singapurze.

Bajecznie bogaci Azjaci to amerykańska komedia romantyczna z 2018 roku w reżyserii Jona M. Chu, według scenariusza Petera Chiarelli i Adele Lim, oparta na powieści Kevina Kwana z 2013 roku pod tym samym tytułem. W filmie występują: Constance Wu, Henry Golding, Gemma Chan, Lisa Lu, Awkwafina, Ken Jeong i Michelle Yeoh. Film śledzi chińsko-amerykańską profesorkę, która podróżuje, aby poznać rodzinę swojego chłopaka i jest zaskoczona, że należą do najbogatszych w Singapurze.

Baner VoD Strefa

Zobacz ocenę filmu na:

  1. Na Filmweb
  2. Na IMDB
PostaćAktor
Rachel Chu
Constance Wu
Nick Young
Henry Golding
Eleanor Young
Michelle Yeoh
Astrid Young Teo
Gemma Chan
Ah Ma
Lisa Lu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

piętnaście − 2 =