Bad Boy (2020)

Baner VoD Strefa
Gatunek:Sensacja
Wyświetleń:475 345
Kraj Produkcji:Polska
Jakość Filmu:HD
Wersja:Polski Film
Reżyser:Patryk Vega
Ulubione:2451 ❤️
Ocena filmu:👍 | 👎 49% oglądających poleca.
Data Premiery:21 luty 2020

Oglądaj Online CAŁY FILM w najlepszej jakości HD!!!

 
Film opowiada o braciach jedn z nich jest prezesem klubu który ląduję za kratami a drugi policjantem który stara się mu pomóc to historia o powstanie i upadku właściciela klubu piłkarskiego, odkrywającego surową rzeczywistość tego sportu, często związaną z przestępczością i oszustwami. Film w reżyserii kontrowersyjnego reżysera Patryk Vega takich filmów jak Botoks czy znany Pitbull.
 

Bad Boy (2020) CAŁY FILM Online Zalukaj CDA

 


download

rejestracja

Opis i Fabuła Filmu Bad Boy (2020)

Polski film sensacyjny w reżyserii Patryka Vegi opowiada historię dwóch braci młodszego Paweła (w tą rolę wciela się Antoni Królikowski) i Piotr(tą postać gra Maciej Stuhr) są niezwykle przekonywujący w tej opowieści o dwóch chłopcach, którzy dorastają w brutalnym środowisku rodzinnym i sportowym, aż pewnego dnia, gdy ich piłkarski fan ojciec który jest tak naprawdę pseudokibicem, kopie ich matkę na podłodze ich mieszkania Paweł zabiera scyzoryk i walczy w obronie matki. Jego młodsze rodzeństwo początkowo nie współpracuje z policją, ale ostatecznie doprowadza ich do brata, co wydaje się nadawać ton starszemu chłopcu, który niejako idzie w ślady zamordowanego przez niego ojca i Piotra, który zostaje policjantem.

Mniej więcej dziesięć lat naprzód do etapu przemocy rywalizujących ze sobą gangów bandytów, maniakalnie oddanych miejscowym boiskom piłkarskim i klubom sportowym, przyciąga uwagę policji i wymiaru sprawiedliwości i rozwija się historia, która prawdziwie testuje siłę ich braterskiej lojalności i miłości. To napięcie nie jest wcale pomocne, gdy w życiu już skłóconych braci pojawia się kobieta o którą walczą. Patryk Vega stworzył wściekły film dość nieustanna przemoc i zły język sterylizują wszelką subtelność i potencję w fabule do tego stopnia, że nie obchodzi nas, kto co komu i dlaczego robi. Pokazuje dość brutalnie ślepą – niemal plemienną – pobożność wobec klubu piłkarskiego; i jak tę wierność można bezlitośnie wykorzystać do brutalnych i karalnych czynów w imię spaczonej ideologi i chęci pokazania tym drugim kto jest lepszy przez mordobicie.

Baner VoD Strefa

Zobacz ocenę filmu na:

  1. Na Filmweb
PostaćAktor
Paweł
Antoni Królikowski
Piotr
Maciej Stuhr
Ola
Katarzyna Zawadzka
Adam
Andrzej Grabowski
Prokurator Anna
Małgorzata Kożuchowska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

4 × trzy =