Avengers Wojna bez granic / Avengers Infinity War (2018)

Baner VoD Strefa
Gatunek:Akcja / Sci-Fi
Wyświetleń:435 345
Kraj Produkcji:USA
Jakość Filmu:HD
Wersja:Lektor / Dubbing PL
Reżyser:Anthony Russo / Joe Russo
Ulubione:6451 ❤️
Ocena filmu:👍 | 👎 89% oglądających poleca.
Data Premiery:23 kwietnia 2018

Oglądaj Online CAŁY FILM w najlepszej jakości HD!!!

 
Dwa lata po walce w Lipsku i bezpośrednio po zniszczeniu Asgardu, Mściciele i Strażnicy Galaktyki dowiadują się, że Szalony Tytan Thanos stara się zebrać Kamienie Nieskończoności, które uważane są za najpotężniejsze artefakty we wszechświecie i zniszczyć połowę życia w ramach równowagi Wszechświata. W obliczu wroga, który jest zbyt potężny, aby go zatrzymać w pojedynkę, Mściciele i Strażnicy, obok Doktora Strange’a, Czarnej Pantery i Spider-Mana, muszą zebrać się razem i powstrzymać Thanosa od wyzwolenia mocy i niszczenia wszechświata przez kamienie nieskończoności które pragnie zdobyć Thanos. Wyścig o to kto jest zbierze wszystkie właśnie się rozpoczął a konsekwencje tego starcia będą straszne…
 

Avengers Wojna bez granic / Avengers Infinity War (2018) CAŁY FILM Online Zalukaj CDA

 


download

rejestracja

Opis i Fabuła Filmu Avengers Wojna bez granic / Avengers Infinity War (2018)

Szalony tytan Thanos (Josh Brolin) rozpoczyna w tym filmie swoje polowanie na najpotężniejsze obiekty we wszechświecie, Kamienie Nieskończoności. Zdobywa pierwszy kamień od Asgardów, podane przez Loki (Tom Hiddleston), a po Kamień mocy, Thanos wysyła (Ebony Maw, Cull Obsidian, aby pobrać Kamień czasu z Doctor Strange (Benedict Cumberbatch), wysyła Proxima Midnight, i Corvus Glaive), aby pobrać Kamień Umysłu z Wizji (Paul Bettany). Tymczasem Tony Stark (Robert Downey, Jr.) spotyka się z Brucem Bannerem (Mark Ruffalo) i czarodziejami Doctor Strange (Benedict Cumberbatch) i Wong (Benedict Wong). Z pomocą Petera Parkera/Spider-Mana (Tom Holland), Stark i Strange łączą siły i zgadzają się zatrzymać Thanosa. W kosmosie Thor (Chris Hemsworth) łączy także siły z Strażnikami Galaktyki, Star-Lord (Chris Pratt), Drax (Dave Bautista), Rocket (Bradley Cooper), Groot (Vin Diesel), Mantis (Pom Klementieff) i Gamora (Zoe Saldana), córką Thanosa, która ostrzega Thora o jego mocy. Thor wyrusza, by pokonać Thanosa z Rocketem i Grootem, podczas gdy pozostali Strażnicy łączą siły ze Starkiem, Dr Strangem i Parkerem. W Wakandzie, Steve Rogers (Chris Evans) i jego zespół, Black Widow (Scarlett Johansson), Falcon (Anthony Mackie), Scarlet Witch (Elizabeth Olsen), War Machine (Don Cheadle), i Bruce Banner do ochrony Vision i Kamień Umysłu w jego czole. Z ochrony udzielonej przez króla T’Challa / Czarna Pantera (Chadwick Boseman), i jego armię Wakandan, Thanos przyjdzie po nich wszystkich, aby zniszczyć połowę wszechświata.

Thanos i jego dzieci – Proxima Midnight, Hebanowa Baba, Corvus Glaive i Cull Obsidian – zaatakowali Asgardyjski statek Thora w poszukiwaniu Kosmicznego Kamienia, który znajduje się w Tesserakcie, który Loki ukradł przed zniszczeniem Asgardu. Ponieważ Thanos posiada już Kamień Mocy po zdziesiątkowaniu Xandaru, armia Thanosa szybko pokonuje Asgardyjczyków. Po daremnym kontrataku Hulka, Loki oferuje Thanosowi Tesseract w zamian za życie Thora – tylko po to, by sam został zabity, gdy Thanos przewiduje, że Loki będzie próbował go zdradzić i zabić. Chwilę przed tym, jak Glaive go zabije, Heimdall wykorzystuje moc swojego Miecza, aby wysłać Hulka na Ziemię. Thanos i jego dzieci odchodzą zaraz po tym, jak Thanos użyje Kamienia Mocy, aby zniszczyć statek, pozostawiając za sobą opłakującego śmierć barata Thora i uwięzionego w kosmosie.

Avengers: Infinity War to amerykański film z gatunku superbohaterów z 2018 roku na podstawie superbohaterów Marvel Comics The Avengers, wyprodukowany przez Marvel Studios i dystrybuowany przez Walt Disney Studios Motion Pictures. Jest to sequel filmów The Avengers (2012) i Avengers: Age of Ultron (2015), oraz 19. film w Marvel Cinematic Universe (MCU). Wyreżyserowany przez Anthony’ego i Joe Russo, napisany przez Christophera Markusa i Stephena McFeely’ego, w obsadzie zespołu znalazł się Robert Downey Jr, Chris Hemsworth, Mark Ruffalo, Chris Evans, Scarlett Johansson, Benedict Cumberbatch, Don Cheadle, Tom Holland, Chadwick Boseman, Paul Bettany, Elizabeth Olsen, Anthony Mackie, Sebastian Stan, Danai Gurira, Letitia Wright, Dave Bautista, Zoe Saldana, Josh Brolin i Chris Pratt. W filmie Avengers i Strażnicy Galaktyki próbują powstrzymać Thanosa od zebrania sześciu wszechmocnych Kamieni Nieskończoności w ramach jego dążenia do zabicia połowy życia we wszechświecie.

Baner VoD Strefa

Zobacz ocenę filmu na:

  1. Na Filmweb
  2. Na IMDB
PostaćAktor
Tony Stark / Iron Man
Robert Downey Jr.
Thor
Chris Hemsworth
Bruce Banner / Hulk
Mark Ruffalo
Steve Rogers / Kapitan Ameryka
Chris Evans
Natasha Romanoff / Czarna Wdowa
Scarlett Johansson

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

14 − jeden =