Aquaman (2018)

Baner VoD Strefa
Gatunek:Akcja / Sci-Fi
Wyświetleń:175 345
Kraj Produkcji:Australia / USA
Jakość Filmu:HD
Wersja:Lektor / Dubbing PL
Reżyser:James Wan
Ulubione:1451 ❤️
Ocena filmu:👍 | 👎 65% oglądających poleca.
Data Premiery:24 listopada 2018

Oglądaj Online CAŁY FILM w najlepszej jakości HD!!!

 
Arthur Curry, w połowie człowiek w połowie Atlantydy, wybiera się w podróż życia. Ta przygoda nie tylko zmusza go do pogodzenia się z jego prawdziwą tożsamością, ale także zmusza go do odkrycia, czy jest całkowicie godny wypełnienia swojego przeznaczenia: zostania królem.
 

Aquaman (2018) CAŁY FILM Online Zalukaj CDA

 


download

rejestracja

Opis i Fabuła Filmu Aquaman (2018)

Historia rozpoczyna się w małej, nadmorskiej wiosce Amnesty Bay w Maine w 1985 roku. W bardzo burzliwą noc, latarnik morski Thomas Curry (Temeura Morrison) odkrywa nieprzytomną kobietę (Nicole Kidman) wyrzuconą na brzegu z raną w brzuchu. Przyprowadza ją do swojego domu i udziela jej schronienia. Chociaż wydaje się przestraszona i zdezorientowana, gdy się budzi, Thomas okazuje jej życzliwość. Mówi mu, że ma na imię Atlanna, i jest królowa Atlantydy, rozpoczynają romantyczny związek.

Thomas i Atlanna spędzają razem kilka następnych lat, stają się rodzicami syna, Artura. Wszystko wydaje się być piękne, aż pewnego dnia, kiedy to zespół wojowników z Atlantydy wpadł do ich domu i zaczął atakować z zamiarem zabrania Atlantydy z powrotem do jej narzeczonego, króla Orvaxa. Atlanna walczy i pokonuje komandosów, pozostawiając jej czas na ucieczkę z Tomaszem i Arturem. Atlanna mówi Tomaszowi, że musi wrócić do Atlantydy dla bezpieczeństwa jego i Artura, ale przysięga, że pewnego dnia wróci do nich obu. Całuje Thomasa na pożegnanie i wskakuje z powrotem do oceanu.

Artur Curry (Jason Momoa), urodzony nad brzegiem powierzchniowego świata, odkrywa, że jest tylko w połowie człowiekiem, a druga połowa jego krwi jest pochodzenia atlantyckiego, co czyni go prawowitym następcą tronu podmorskiego królestwa Atlantydy. Jednakże, Artur dowiaduje się, że Atlantydą rządzi jego złośliwy przyrodni brat Orm (Patrick Wilson), który stara się zjednoczyć siedem podwodnych królestw i wypowiedzieć wojnę powierzchni. Z pomocą Nuidisa Vulko (Willem Dafoe) i cudownej Mery (Amber Heard), Artur musi odkryć pełny potencjał swojego prawdziwego przeznaczenia i zostać Aquamanem, aby uratować Atlantydę i powierzchnię przed złym planem Orm’a.

Aquaman to film amerykańskiego superbohatera z 2018 roku, oparty na komiksie DC Comics o tej samej nazwie. Dystrybuowany przez Warner Bros. Pictures, jest to szósty film w DC Extended Universe (DCEU). Film wyreżyserował James Wan, ze scenariusza David Leslie Johnson-McGoldrick i Will Beall, a w roli Aquamana wystąpił Jason Momoa z Amber Heard, Willem Dafoe, Patrickiem Wilsonem, Dolphem Lundgrenem, Yahyą Abdul-Mateen II, Ludi Linem i Nicole Kidman w rolach drugoplanowych. W filmie Aquaman wyrusza na czele podwodnego królestwa Atlantydy, zastępując swojego przyrodniego brata, króla Orm’a, który stara się zjednoczyć siedem podwodnych królestw przeciwko światu powierzchniowemu.

Baner VoD Strefa

Zobacz ocenę filmu na:

  1. Na Filmweb
  2. Na IMDB

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

18 + jeden =