Ant-Man i Osa (2018)

Baner VoD Strefa
Gatunek:Akcja / Sci-Fi
Wyświetleń:170 345
Kraj Pochodzenia:USA/Wielka Brytania
Jakość Filmu:HD
Wiek:12+
Ulubione:7451 ❤️
Ocena filmu:👍 | 👎 85%
Premiera: 25 czerwca 2018

Oglądaj Online CAŁY FILM w najlepszej jakości HD!!!

 
Dwa lata po tym, jak Scott Lang został umieszczony w areszcie domowym w związku z jego zaangażowaniem w wojne Avengers z naruszeniem porozumień Sokovia. Hank Pym i jego córka Hope van Dyne na krótko zdążyli otworzyć tunel do królestwa kwantowego. Uważają oni, że żona Pyma, Janet van Dyne, może być tam uwięziona po tym, jak w 1987 roku skurczyła się do poziomu subatomowego. Kiedy wcześniej odwiedził sferę kwantową, Lang nieświadomie zaplątał się kwantowo w Janet, a teraz otrzymuje od niej wyraźną wiadomość. Pozostały mu tylko kilka dni aresztu domowego, więc Lang kontaktuje się z Pym w sprawie Janet, pomimo napiętych relacji, jakie mają z powodu działań Langa z Avengers. Hope i Pym porywają Langa, pozostawiając przynętę, aby nie wzbudzać podejrzeń dla agenta FBI Jimmy Woo. Wierząc w wiadomość od Janet że ona żyje, trio bohaterów postanawia zbudować stabilny tunel, aby mogli wziąć pojazd do królestwa kwantowego i odzyskać ukochaną matke i żone. Część potrzebną do tunelu kupują na czarnym rynku od dealer Sonny Burch, który zdał sobie sprawę z potencjalnego zysku, który może być osiągnięty z badań Pym. Zakładając strój Osy, Hope walczy z Burch’em i jego ludźmi, dopóki nie zostanie zaatakowana przez kwantowo niestabilną, zamaskowaną kobietę. Lang stara się pomóc w walce z tym „duchem”, ale kobieta ucieka z laboratorium Pym. Bohaterowi ruszają w pościga ściągania przez władze, zamaskowaną kobietę i złych ludzi.
 

Ant-Man i Osa (2018)CAŁY FILM Online Zalukaj CDA

 


download

rejestracja

Opis i Fabuła Filmu Ant-Man i Osa 2018

Film rozpoczyna się w 1987 roku, gdy Hank Pym (Michael Douglas) i jego żona Janet Van Dyne (Michelle Pfeiffer) wyruszają na misję, pozostawiając swoją młodą córkę Hope (Madeleine McGraw) pod opieką gosposi. Jako Ant-Man i Osa zmieszają się, by powstrzymać radziecki pocisk jądrowy przed detonacją na terytorium Ameryki. Uznając, że nie mogą się skurczyć na tyle, by wślizgnąć się między stalowe płyty, Janet poddaje się subatomowej obróbce, by wrzucić rakietę do oceanu, ale to sprawiło, że zaginęła w królestwie kwantowym i uznano ją za martwą. Jednak po tym, jak Scott Lang (Paul Rudd), jako nowy Ant-Man, skurczył się do rozmiaru subatomowy i udało mu się wrócić do normalnej wielkości, Hank mówi Hope (teraz grany przez Evangeline Lilly), że może być sposób, aby sprowadzić Janet z powrotem.

W chwili obecnej Scott jest w areszcie domowym po naruszeniu Porozumień Sokovia poprzez współpracę z ekipą Kapitana America w Stuttgarcie, Niemcy. Swój dzień spędza z Cassie (Abby Ryder Fortson), która odwiedza go na dzień. Scott ma w swoim domu cały obszar ustawiony z pomocą Luisa (Michael Pena), w którym może się bawić, w tym zjeżdżalnię, która wychodzi na zewnątrz. Niestety, stopa Scotta przebija się przez ogrodzenie, a więc i obwód, a FBI składa mu wizytę. Agent Jimmy Woo (Randall Park) prowadzi inspekcję, aby upewnić się, że Scott nie robi nic podejrzanego. Scott wyjaśnia, że musiał być kreatywny, aby zabawiać Cassie, w tym robi magię snu, co imponuje Woo. FBI wychodzi, a Cassie wraca do domu z Maggie (Judy Greer) i Paxtonem (Bobby Cannavale).

Mając tylko trzy dni w areszcie domowym, Scott robi, co może, aby utrzymać się na swoim miejscu. Bierze kąpiel, a następnie ma sen, w którym odnajduje się jako Janet. Scott później daje Hankowi informację, pomimo zarówno że on, jak i Hope nie rozmawiał z nim od czasu jego aresztowania. On mówi Hankowi o śnie, który widział.

Przybywają do laboratorium, gdzie pokazują Scottowi, że stworzyli tunel do Królestwa Kwantowego w nadziei na sprowadzenie Janet z powrotem. Po tym jak Scott szczegółowo opisuje swoje sny, Hank i Hope wydedukowali, że on i Janet są połączeni z powodu czasu, który spędził w Królestwie Kwantowym. Brakuje im kluczowego komponentu elektronicznego, aby tunel mógł działać, więc udają się na spotkanie z kimś, kto go posiada. Hank kurczy laboratorium i zabiera je ze sobą. Nie zdają sobie jednak sprawy, że są obserwowani przez złych ludzi.

Hope spotyka się z Sonny Burchem (Walton Goggins), czarnorynkowym dilerem, a Scott i Hank monitorują sytuację z wnętrza vana. Burch zna Hope jako „Susan”, ale już poznał jej tożsamość, gdy przyjeżdża. Burch odmawia sprzedaży elementu, którego potrzebuje Hope, więc wydaje się w walkie gdzie Hope w jej stroju Osa walczy. Gdy Hope pokonuję dilera i jego ludzi i chwyta składnik, jest atakowany przez postać Ducha Kwantowego zamaskowanej kobiety (Hannah John-Kamen). Duch kwantowy jest w stanie przejść przez wszystko, co oznacza, że ciosy Hope są bezużyteczne przeciwko niej. Scott dołącza do Hope jako Ant-Man w nowym stroju, aby jej pomóc, ale Duch ucieka do vana i kradnie laboratorium od Hanka. Razem postanawiają ruszyć w pościg.

Baner VoD Strefa

Zobacz ocenę filmu na:

  1. Na Filmweb
  2. Na IMDB
PostaćAktor
Scott Lang / Ant-Man
Paul Rudd
Hope van Dyne / Osa
Evangeline Lilly
Dr Hank Pym
Michael Douglas
Dr Bill Foster
Laurence Fishburne
Janet van Dyne / Osa
Michelle Pfeiffer

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

dziewiętnaście − 14 =