Annabelle wraca do domu (2019)

Baner VoD Strefa
Gatunek:Horror
Wyświetleń:375 345
Kraj Produkcji:USA
Jakość Filmu:HD
Wersja:Lektor / Dubbing PL
Reżyser:Gary Dauberman
Ulubione:1451 ❤️
Ocena filmu:👍 | 👎 75% oglądających poleca.
Data Premiery:26 czerwca 2019

Oglądaj Online CAŁY FILM w najlepszej jakości HD!!!

 
Demonolodzy Ed i Lorraine Warren, zdeterminowani, by uchronić Annabelle przed kolejnym spustoszeniem, przynoszą opętaną lalkę do zamkniętego pokoju z artefaktami w swoim domu, umieszczając ją „bezpiecznie” za świętym szkłem i wciągając w to święte błogosławieństwo księdza. Ale czeka nas nieświęta noc horroru, gdy Annabelle budzi złe duchy w pokoju, które stawiają na nowy cel – dziesięcioletnią córkę Warrena, Judy i jej przyjaciół.
 

Annabelle wraca do domu / Annabelle Comes Home (2019) CAŁY FILM Online Zalukaj CDA

 


download

rejestracja

Opis i Fabuła Filmu Annabelle wraca do domu / Annabelle Comes Home (2019)

W beznadziejny wysiłek, aby powstrzymać starożytną, złowrogą siłę wiktoriańskiej lalki, Annabelle, doświadczeni badacze paranormalni, Ed Warren i Lorraine Warren, przynoszą przeklętą zabawkę do swojego domu. Zamknięta w pokoju z nawiedzonymi artefaktami, Annabelle wydaje się nie stanowić żadnego zagrożenia, jednak zło nigdy nie umiera – i jako młodzieńczy błąd pozwala utracić zawartą w nim nieświętą moc – następuje niekończąca się noc terroru. Pewnego razu, ta sama lalka zapragnęła duszę niewinnego w Annabelle: Stworzenie (2017). Teraz pasożytnicza istota, która mieszka w tej przerażającej porcelanowej lalce, pragnie mieć więcej dusz. Kto może utrzymać siły ciemności na dystans?

Jakiś czas później Warreny witają Mary Ellen, która będzie odpowiedzialna za opiekę nad ich córką, Judy, w domu, podczas gdy oni podróżują w nocy, aby zbadać inną sprawę. W szkole Judy zauważa ducha księdza, który zaczyna za nią podążać. Przyjaciółka Mary Ellen, Daniela, przybywa nieproszona do domu Warrensów, która jest potajemnie ciekawa, bo chce rozmawiać ze zmarłymi. Zakrada się do pokoju z artefaktami i zaczyna je badać, ostatecznie próbując skontaktować się z jej zmarłym ojcem. Nagle opuszcza szklany futerał Annabelle, a zaraz potem zaczyna się terror z uwolnieniem ducha Annabelle „Bee” Mullins. Tej nocy Annabelle zaczyna uwalniać inne duchy. Które zaczynają terroryzować żywych.

Annabelle Comes Home to amerykański nadprzyrodzony horror wyreżyserowany w 2019 roku przez Garyego Daubermana, w jego reżyserskim debiucie, ze scenariusza Daubermana i opowieści Daubermana oraz Jamesa Wana, który występował również jako producent z Peterem Safranem. Film jest kontynuacją Annabelle z 2014 roku i Annabelle: Creation z 2017 roku oraz siódmej części franczyzy Conjuring Universe. Gwiazdami filmu są Mckenna Grace, Madison Iseman i Katie Sarife, a także Patrick Wilson i Vera Farmiga, którzy wcielają się w role Eda i Lotaryngii Warren.

Baner VoD Strefa

Zobacz ocenę filmu na:

  1. Na Filmweb
  2. Na IMDB
PostaćAktor
Lorraine Warren
Vera Farmiga
Ed Warren
Patrick Wilson
Judy Warren
Mckenna Grace
Mary Ellen
Madison Iseman
Daniela Rios
Katie Sarife

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

siedem + dziewiętnaście =