Alita: Battle Angel (2019)

Baner VoD Strefa
Gatunek:Akcja / Sci-Fi
Wyświetleń:135 345
Kraj Produkcji:Argentyna / Kanada / USA
Jakość Filmu:HD
Wersja:Lektor / PL
Reżyser:Robert Rodriguez
Ulubione:1451 ❤️
Ocena filmu:👍 | 👎 55% oglądających poleca.
Data Premiery:5 lutego 2019

Oglądaj Online CAŁY FILM w najlepszej jakości HD!!!

 
Alita to stworzenie z epoki rozpaczy. Znaleziona przez tajemniczego doktora Ido, Alita staje się śmiertelną, niebezpieczną istotą. Nie może sobie przypomnieć, kim jest, ani skąd pochodzi. Ale dla doktora Ido, prawda jest zbyt jasna. To ona może przerwać cykl śmierci i zniszczenia pozostawiony przez Tiphares. Ale aby osiągnąć swój prawdziwy cel, musi walczyć i zabijać. I tu właśnie pojawia się prawdziwe znaczenie Ality. Ona jest aniołem z nieba. Ona jest aniołem śmierci.
 

Alita: Battle Angel (2019) CAŁY FILM Online Zalukaj CDA

 


download

rejestracja

Opis i Fabuła Filmu Alita: Battle Angel (2019)

Historia rozgrywa się w 26. wieku, 300 lat po upadku społecznym spowodowanym przez wielką wojnę. W tym społeczeństwie jest to mroczna epoka technologiczna, będąca następstwem szczytowych osiągnięć daleko poza tym, w jakim znajdujemy się obecnie. Technologia Cyborg to sposób na życie. Ludzie są powiększeni jako robotnicy, więc bycie cyborgiem nie jest niczym niezwykłym. Główny bohater jest cyborgiem. Ma organiczny ludzki mózg i wygląda na to, że ma około czternaście lat. Ma całkowicie sztuczne ciało i straciła pamięć. Znaleziono ją we wraku i odtworzył cyberchirurg, który stał się jej ojcem zastępczym.

Spotyka też doktora Chirena, byłą żonę Ido. Hugo przedstawia później Alitę w Motorballu, sporcie wyścigowym uprawianym przez cyborgowych gladiatorów. W tajemnicy, Hugo okrada cyborgi z ich części dla Vectora, właściciela turnieju Motorball i „de facto” władcy Fabryki, władzy Iron City.

Pewnej nocy Alita podąża za Ido; zasadzają się na nich gang seryjnych morderców cyborgów pod wodzą Grewishki. Ido jest ranny, a Alita instynktownie walczy za pomocą „Panzer Kunst”, zaginionej sztuki walki z ciałami maszyn. Zabija dwa cyborgi i zadaje obrażenia Grewishce, która się cofa. Ido ujawnia, że jest Łowcą-Wojownikiem- Łowcą nagród wynajętym przez Fabrykę. Grewishka idzie do doktora Chirena – który pracuje dla Vectora – po pomoc. Mimo iż Alita wierzy, że walka pomoże jej odkryć na nowo swoją przeszłość, Ido zniechęca ją do zostania Łowcą-Wojownikiem. Alita znajduje wysoko zaawansowane ciało cyborga w rozbitym statku kosmicznym poza miastem. Uznając, że ciało należało do Berserkera – śmiercionośnych oddziałów uderzeniowych wrogiego narodu United Republics of Mars (URM) z Upadku, którego Alita była członkiem – Ido odmawia zainstalowania w nim Ality.

Alita: Battle Angel to amerykański cyberpunkowy film akcji z 2019 roku, oparty na serii Gunnm japońskiego artysty mangi Yukito Kishiro z lat 90. i jego oryginalnej animacji wideo Battle Angel z 1993 roku. Reżyserem filmu jest Robert Rodriguez, a producentem James Cameron, który współtworzył scenariusz z Laetą Kalogridis. Rosa Salazar występuje w animacji jako tytularna bohaterka Alita, cyborg, która budzi się w nowym ciele bez pamięci o swojej przeszłości, więc wyrusza na odkrycie swojego przeznaczenia. Christoph Waltz, Jennifer Connelly, Mahershala Ali, Ed Skrein, Jackie Earle Haley i gwiazda Keean Johnson w rolach drugoplanowych.

Baner VoD Strefa

Zobacz ocenę filmu na:

  1. Na Filmweb
  2. Na IMDB

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

2 × 3 =