Aladyn / Aladdin (2019)

Baner VoD Strefa
Gatunek:Musical / Przygodowy / Baśń
Wyświetleń:275 345
Kraj Produkcji:USA
Jakość Filmu:HD
Wersja:Lektor / PL
Reżyser:Guy Ritchie
Ulubione:2651 ❤️
Ocena filmu:👍 | 👎 75% oglądających poleca.
Data Premiery:8 maja 2019

Oglądaj Online CAŁY FILM w najlepszej jakości HD!!!

Młody, ale o dobrym sercu chłopak, który jest złodziejem uliczny o imieniu Aladdin sprawia że jego świat zostaje odwrócony do góry nogami, kiedy zakochuje się w pięknej młodej dziewczynie, która w rzeczywistości jest wspaniałą księżniczką Dżasmina. Jako że Aladyn jest zdeterminowany, aby zdobyć jej serce, natrafia na tajemniczą lampę naftową, która w środku więzi moc potężnego dżina, który może być kluczem do realizacji jego marzeń. Używa magicznej mocy dżina, aby zrobić z siebie księcia, aby się ożenić z ukochaną księżniczką. Gdy duet Aladyn i dżin staje się bliskimi przyjaciółmi, wkrótce dowiadują się, że lampa jest również poszukiwana przez chytrego Dżafara, który zamierza wykorzystać lampę w złym spisku, aby przejąć królestwo i prowadzić wojnę z sąsiednimi miastami. Czy uda im się go pokonać?

Aladyn / Aladdin (2019) CAŁY FILM Online Zalukaj CDA

 


download

rejestracja

Opis i Fabuła Filmu Aladyn / Aladdin (2019)

Film opowiada historię bohatera o imieniu Aladyn, który regularnie kradnie na ulicach swojego miasta, by przetrwać z pomocą swojej wiernej małpy, Abu. Pewnego dnia, włócząc się po ulicach, Aladyn widzi piękną dziewczynę, która wpada w tarapaty po rozdawaniu chleba dzieciom. Aladyn przychodzi jej z pomocą i razem uciekają przed strażnikami królestwa. Po chwili wymykają się swoim prześladowcom, a Aladyn zabiera dziewczynkę na herbatę do siebie. Dziewczynka nazywa siebie Dalią i jest służebnicą Księżniczki Agraby. Jednak nagle musi wracać do siebie bo przybywa kolejny zalotnik do księżniczki, Książę Anders, przybywa. Tak się składa, że Dalia jest księżniczką Dżasmina, a Dalia to imię jej służebnicy i najlepszej jej przyjaciółki. Tymczasem zaufany doradca sułtana, o imieniu Dżafar, spiskuje, aby obalić sułtana musi zdobyć moc Tajemniczej Magicznej Lampę. Jednakże jest on ukryty w zaczarowanej Jaskini Cudów, a tylko z pomocą Diamentu może wejść, co nie jest łatwe. Więc spędza tygodnie na szukaniu tego Diamentu.

Pewnego wieczoru, po odrzuceniu propozycji małżeństwa od księcia Andersa, Dżasmina otrzymuje wizytę niespodziankę od Aladdina, który przyszedł zwrócić bransoletkę jej matki, którą ukradł Abu. Wciąż myśląc, że jest Delią, zostawia ją z obietnicą, że spotka się z nią ponownie, ale zostaje złapana przez strażników królewskich i wtrącony do więzienia. Następnego dnia, Aladyn znajduje się na pustyni z Dżafarem, który daję mu propozycję nie do odrzucenia. Mówi Aladyn, że dziewczyna, którą poznał był księżniczką i że może uczynić go wystarczająco bogatym, aby zrobić na niej wrażenie, jeśli pomoże mu odzyskać lampę. Do wieczora, przybywają do jaskini, a ponieważ Aladyn ma Diament wejść do jaskini jest dla niego bezpiecznie. Jaskinia Cudów jest pełna cudownych skarbów, które kuszą zarówno Aladdyna, jak i Abu. Zostały one jednak ostrzeżone, aby tylko odzyskać lampę i nie dać się skusić przez skarb, w przeciwnym razie będą uwięzione wewnątrz jaskini na zawsze. Po drodze spotykają magiczny dywan i znajdują lampę. Abu ulega jednak pokusie wielkiego, lśniącego rubinu i zabiera go. To rozgniewa ducha jaskini i zaczyna zawalać jaskinię skarbów. Aladyn i jego małpka Abu ledwo udaję im się uciec z pomocą dywanu, ale Dżafar bierze lampę i zdradza go. By zrealizować swój cel, którym jest obalenie sułtana i przejęcie miasta czy naszym bohaterom uda się pokonać złego Dżafara, czy Aladyn zdobędzie serce ukochanej księżniczki?

Aladdin to amerykański film z gatunku fantastki i muzycznej z 2019 roku wyprodukowany przez studio znane z wyjątkowych bajek, czyli studio Walta Disneya Pictures. Wyreżyserowany przez Guya Ritchiego, według scenariusza, który napisał wspólnie z Johnem Augustem, jest adaptacją filmową z aktorami oryginalnego animowanego filmu Disneya z 1992 roku o tej samej nazwie, który sam powstał na podstawie tytułowej opowieści z ang to „One Thousand and One Nights”(po Polsku Baśni Tysiąca i jednej nocy). W filmie występują gwiazdy dużego formatu takie jak: Will Smith, Mena Massoud, Naomi Scott, Marwan Kenzari, Navid Negahban, Nasim Pedrad, Billy Magnussen i Numan Acar, a także usłyszymy głosy Alana Tudyka i Franka Welkera. Film jest polecany dla dzieci i rodzin to rozrywka dla każdego opowiadająca w przyjemnej formie historię walki dobra i zła z miłosnym wątkiem. Z bohaterami, którzy dają się lubić i naprawdę przeżywamy ich ciekawe przygody.

Baner VoD Strefa

Zobacz ocenę filmu na:

  1. Na Filmweb
  2. Na IMDB
PostaćAktor
Dżin / MarynarzWill Smith
AladynMena Massoud
DżasminaNaomi Scott
DżafarMarwan Kenzari
SułtanNavid Negahban

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

20 − 2 =