After (2019)

Baner VoD Strefa
Gatunek:Melodramat
Wyświetleń:105 345
Kraj Produkcji:USA
Jakość Filmu:HD
Wersja:Lektor / Napisy PL
Reżyser:Jenny Gage
Ulubione:1751 ❤️
Ocena filmu:👍 | 👎 57% oglądających poleca.
Data Premiery:11 kwietnia 2019

Oglądaj Online CAŁY FILM w najlepszej jakości HD!!!

 
Tessa jest idealną nastolatką. Ma doskonałe stopnie, miłego, grzecznego i nudnego chłopaka, i dostała się na wymarzony uniwersytet. Jednak jej świat przewraca się do góry nogami, gdy poznaje chłopaka, który jest dla niej wszystkim, czym gardzi. Wciągnięta w jego tajemniczy świat, znajduje coś, czego nigdy wcześniej nie miała, coś, co może zmienić ją na zawsze.
 

After (2019) CAŁY FILM Online Zalukaj CDA

 


download

rejestracja

Opis i Fabuła Filmu After (2019)

Opierając się na powieści Anny Todd, Nastolatka Tessa (Langford), jest oddaną uczennicą, obowiązkową córką i lojalną dziewczyną do swojego licealnego ukochanego, gdy wchodzi na pierwszy semestr w collegu. Uzbrojona w wielkie ambicje na przyszłość, jej wizia świata rozpada się, gdy spotyka mrocznego i tajemniczego Hardina Scotta (Tiffin), magnetycznego, rozkwitającego buntownika, który sprawia, że kwestionuje wszystko, co myślała, że wie o sobie i czego chce od życia.

Tessa (Josephine Langford) budzi się ze snu i zaczyna pakować swój pokój, by wyjechać na studia. Dołącza do niej matka, Carol (Selma Blair) i jej najlepsza przyjaciółka, Noah (Dylan Arnold) w kuchni na dole. Jej matka wymienia przedmioty, które jej zdaniem będą potrzebne Tessie, a Tessa przypomina jej, że idzie do collegu, a nie do obozu przetrwania. Noah wtrąca się i mówi, że może tam jechać i podrzucić wszystko, jeśli o tym zapomni.

Następna scena pokazuje im, że jeżdżą przez różne miejsca w mieście, dopóki nie dotrą do jej nowego uniwersytetu. Carol, Noah i Tessa przemierzają zatłoczone akademiki w poszukiwaniu swojego nowego pokoju, B-22. Otwierają drzwi i spotykają się przy głośnej muzyce i dwóch dziewczynach siedzących na łóżku. Tessa przedstawia się swojej nowej współlokatorce Steph (Khadijha Red Thunder). Steph przedstawia Tessę Tristanowi (Pia Mia). Steph zauważa, że nie jest pewna, czy ma współlokatorkę z pierwszego roku, ale mówi, że powinno być fajnie… będzie jej przewodnikiem duchowym. Tristan mówi, że mogą zabrać Tessę we wszystkie najlepsze miejsca, nawet bez fałszywego dowodu tożsamości. Carol opuszcza pokój zdenerwowana i żąda zmiany pokoju, ponieważ pokój cuchnął. Nie chce, żeby te dziewczyny odwróciły uwagę Tessy od jej szkolnych prac. Tessa przypomina jej, że jest odpowiedzialna i to nie będzie problem. Pożegnała się z Noah i jej mamą. Tessa wraca do swojego pokoju.

Tessa wychodzi z akademika wcześnie rano i jedzie do swojej pierwszej klasy przez kampus. Spotyka Landona (Shane’a Paula McGhie’go) poza zamkniętą klasą. Są pierwszymi uczniami, którzy przyjeżdżają. Wkrótce przychodzi profesor i otwiera dla nich drzwi. To jest kurs Econ 101. Gadają o swoich kierunkach i są studentami pierwszego roku.

Później tego dnia Tessa bierze prysznic w akademiku i zdaje sobie sprawę, że jej ubrania spadły na ziemię i są całe mokre. Wraca do swojego pokoju w ręczniku i otwiera drzwi do szafy. Zauważa chłopca siedzącego na łóżku Stepha w lustrze w szafie. Mówi mu, że myśli, że jest w złym pokoju. Chłopiec mówi jej, że jest w rzeczywistości we właściwym miejscu, ponieważ ledwo co łamie koncentrację od książki, którą czyta. Ona pyta go, jak się tam dostał, a on trzyma komplet kluczy. Prosi go, żeby wyszedł, żeby mogła się ubrać, ale on mówi jej, żeby jej nie schlebiała… nawet na nią nie patrzy. Steph wchodzi do pokoju i siada z nim na łóżku. Tessa prosi Steph, aby jej chłopak opuścić pokój, do którego Steph odpowiada, że nie jest jej chłopak i pyta chłopca, co on powiedział do niej, aby jej myśleć, że. Steph mówi Tessa, że wychodzi z nimi tej nocy, ale Tessa wydaje się niechętna. Chłopak mówi, że nie jest w stanie postrzegać jej jako typa imprezowicza. Tessa postanawia nie iść. Steph i chłopak wstaje, żeby wyjść. Kiedy chłopak wychodzi z domu, wręcza Tessie książkę, którą czytał. Mówi, że The Great Gatsby jest wspaniałą książką i nienawidzi jej psuć, ale to wszystko było marzeniem. Tessa poprawia go i mówi, że tak naprawdę, to wszystko było kłamstwem. Chłopak uśmiecha się do niej i wychodzi z pokoju.

Następnego dnia w kawiarni na kampusie, gdzie studiuje. Wchodzi trio ludzi (jeden z nich jest niegrzecznym chłopcem z jej pokoju poprzedniej nocy). Zamawiają drinki i Tessa nawiązuje kontakt wzrokowy z chłopcem, a on lekko się uśmiecha. Krótko gapią się na siebie, a on odwraca się i wychodzi z przyjaciółmi. Tessa idzie do biblioteki na studia. Przerywa jej Steph, który mówi jej, że tej nocy idą na imprezę. Steph pomaga Tess wybrać jej strój imprezowy. Ubiera się w bordową sukienkę.

Wchodzą na imprezę bractwa, a Steph spotyka się z Tristanem w kuchni, całując się. To wydaje się trochę szokować Tessę. Wchodzą do salonu, gdzie na kanapie leży grupa przyjaciół. To trio z kawiarni i inny facet. Steph przedstawia Tessę swoim znajomym. Jest Zed (Samuel Larsen), Jace the Townie (Swen Temmel), Molly (Inanna Sarkis), i niegrzeczny chłopak Hardin (Hero Fiennes-Tiffin)…

Baner VoD Strefa

Zobacz ocenę filmu After (2019) na:

  1. Na Filmweb
  2. Na IMDB
PostaćAktor
Tessa Young
Josephine Langford
Hardin Scott
Hero Fiennes-Tiffin
Steph Jones
Khadijha Red Thunder
Noah
Dylan Arnold
Landon Gibson
Shane Paul McGhie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

osiemnaście − 12 =