Ad Astra (2019)

Baner VoD Strefa
Gatunek:Thriller / Sci-Fi
Wyświetleń:199 345
Kraj Produkcji:Brazylia /USA / Chiny
Jakość Filmu:HD
Wersja:Lektor / Dubbing PL
Reżyser:James Gray
Ulubione:3451 ❤️
Ocena filmu:👍 | 👎 95% oglądających poleca.
Data Premiery:29 sierpnia 2019

Oglądaj Online CAŁY FILM w najlepszej jakości HD!!!

 
Astronauta Roy McBride (Brad Pitt) podróżuje do zewnętrznych krawędzi układu słonecznego, aby odnaleźć swojego zaginionego ojca i rozwikłać tajemnicę, która zagraża przetrwaniu naszej planety. Jego podróż odkryje tajemnice, które zagrażają naturze ludzkiej egzystencji i naszemu miejscu w kosmosie.
 

Ad Astra (2019) CAŁY FILM Online Zalukaj CDA

 


download

rejestracja

Opis i Fabuła Filmu Ad Astra (2019)

Gdy seria ogromnych skoków energii ogarnia cały układ słoneczny i niezabezpieczoną Ziemię, amerykańskie Dowództwo Kosmiczne podejrzewa, że przyczyną anomalii kosmicznej może być ambitny Projekt Lima i znany, dawno zaginiony astronauta Clifford McBride. Teraz skomponowany syn Clifforda i nieskazitelny astronauta, major Roy McBride, musi udać się na obrzeża kosmosu z załogową misją na zimno niebieską planetę Neptuna, aby z pierwszej ręki sprawdzić, czy jego ojciec nadal żyje i, miejmy nadzieję, zlokalizować źródło problemu zagrażającego stabilności naszej ogromnej galaktyki. Odpowiedzi, których szukamy, znajdują się w odległości 4,3 miliarda kilometrów; czy jednak, w niekończącej się pustce kosmosu, Roy jest gotowy odpowiedzieć na ostateczne pytanie? Czy ktoś tam jest?

W niedalekiej przyszłości w Układ Słoneczny uderzają tajemnicze skoki mocy, zagrażające całemu ludzkiemu życiu. Po niemalże śmierci z powodu incydentu spowodowanego nagłym wzrostem mocy, major Roy McBride, syn słynnego astronauty H. Clifforda McBride’a, zostaje poinformowany przez amerykańskie Dowództwo Kosmiczne (SpaceCom), że skoki te zostały przypisane do „Projektu Lima” – utworzonego 29 lat wcześniej w celu poszukiwania granic Układu Słonecznego dla inteligentnego życia, pod przywództwem Clifforda – z którego nic było kontaktu przez 16 lat po dotarciu do Neptuna.

Clifford może jeszcze żyć, Roy przyjmuje misję podróży na Marsa, aby spróbować nawiązać z nim kontakt, do którego dołączył stary wspólnik jego ojca, pułkownik Pruitt. Roy, znany wśród swoich kolegów astronautów z zachowania spokoju pod presją jego bicie serca nigdy nie było wyższe niż 80 uderzeń na minutę, wykazuje niewielką emocjonalną reakcję na wiadomość, że jego ojciec może być żywy

Ad Astra po łacinie „W stronę gwiazd” to amerykański film przygodowy science fiction z 2019 roku, wyprodukowany, współscenariusz i wyreżyserowany przez Jamesa Graya. W rolach głównych Brad Pitt, Tommy Lee Jones, Ruth Negga, Liv Tyler i Donald Sutherland śledzi astronautę, który wyrusza w kosmos w poszukiwaniu swojego zaginionego ojca, którego eksperyment zagraża Układowi Słonecznemu.

Projekt został ogłoszony na początku 2016 roku, a Gray powiedział, że chciałby zaprezentować najbardziej realistyczny obraz podróży kosmicznych, jaki został umieszczony w filmie. Pitt zgłosił się do roli głównej w kwietniu 2017 roku, a reszta obsady dołączyła do niego jeszcze w tym samym roku.

Baner VoD Strefa

Zobacz ocenę filmu na:

  1. Na Filmweb
  2. Na IMDB
PostaćAktor
Roy McBride
Brad Pitt
H. Clifford McBride
Tommy Lee Jones
Helen Lantos
Ruth Negga
Thomas Pruitt
Donald Sutherland
Eve
Liv Tyler

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

10 + dwadzieścia =