7 uczuć (2018)

Baner VoD Strefa
Gatunek:Dramat / Komedia
Wyświetleń:335 345
Kraj Produkcji:Polska
Jakość Filmu:HD
Wersja:Polski Film
Reżyser:Marek Koterski
Ulubione:2451 ❤️
Ocena filmu:👍 | 👎 75% oglądających poleca.
Data Premiery:19 września 2018

Oglądaj Online CAŁY FILM w najlepszej jakości HD!!!

 
Strach, gniew, smutek, radość, obrzydzenie, zazdrość, wstyd. Adas Miauczyński wraca do dzieciństwa, kiedy – jak większość z nas – miał duży problem z nazwaniem towarzyszących mu emocji. Aby poprawić jakość swojego dorosłego życia, postanawia wrócić do tego nie – jak się okazuje – beztroskiego okresu, by nauczyć się przeżywać siedem podstawowych uczuć. Ta niezwykle nieprzewidywalna podróż do przeszłości obfituje w szereg zabawnych, wręcz komicznych sytuacji, ale niesie też w sobie siłę emocji i refleksji.
 

7 uczuć (2018) CAŁY FILM Online Zalukaj CDA

 


download

rejestracja

Opis i Fabuła Filmu 7 uczuć (2018)

Film opowiada historię Adas Miauczyński który postanawia wrócić do czasów dzieciństwa które były dla niego trudne i odbiły się na jego życiu jako osoba dorosła. 7 uczuć to film z 2018 roku w reżyserii Marka Koterskiego jest to bardzo dobrze zrobione kino z polt twistem który zwala z nóg. W postać Adasia Miauczyńskiego wcielił się reżyser filmu – Michał Koterski.

Rodziców Adaśa grają: Maja Ostaszewska i Adam Woronowicz. W pozostałych rolach wstepują m.in. Marcina Dorocińskiego, Katarzynę Figurę, Małgorzatę Bogdańską, Gabrielę Muskałę, Roberta Więckiewicza, Andrzeja Chyrę, Tomasza Karolaka, Sonię Bohosiewicz, Joannę Kulig, Łukasza Simlata, Edytę Herbuś, Magdalenę Cielecką, Cezarego Pazurę. Film wyprodukowała Wytwórnię Filmów Dokumentalnych i Fabularnych producentem jest Włodziemirz Niderhaus a za kamerą stoi – operator Jerzy Zieliński nagrodzony za film np. Letnie przesilenie.

Baner VoD Strefa

Zobacz ocenę filmu na:

  1. Na Filmweb
  2. Na IMDB
PostaćAktor
Adaś Miauczyński
Michał Koterski
Aldek Sałacki
Marcin Dorociński
Gosia
Katarzyna Figura
Zosia Muszyńska
Małgorzata Bogdańska
Weronika Porankowska
Gabriela Muskała

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

siedem + 6 =